ABD VE FETÖ’NÜN TEZGAHI 6 LI MASANIN SERMAYESİ SEÇMENLER HAKKINDA

Yayınlama: 26.09.2022
25
A+
A-

Bugün, herkesçe bilinen, ABD başkanı Bidon amcanın ;Türkiye siyasetini istikrarsızlaştırmak, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’ı Sişyasetten  göndermek adına Türk siyasetinde muhalefete verdiği destekle zühur etmiş bulunan altılı masa vesair görünümdeki Muhalefet edenler ve göz göre göre gayrimilli siyaseti, biz seçmenlerin gözüne sokarcasına ürettikleri siyaset ve politikalarının peşinden giden seçmen kitlesinin, Ülkemizin Ali menfaatleri doğrultusunda fikir ve görüşleri ile bütünleşen seçmen kitlesi karşısında, ısrarla ve ezberlerle muhalefeti desteklemek adına siyasi sohbetleri  ve ısrarları neticesinde siyasetçi ve seçmen kitlesinin kalibresi hakkındaki fikrimi anlatmak istedim. 

“Tip” tabiri kullanmakla, hiçbir şekilde amacım hakaret etmek maksadını taşımayıp, beşeri küçümseme yapmak manasında kullanmadığımı, ısrarla ve 20 önceki Türkiye Cumhuriyeti gerçeğini unutmuş ve hiç hatırlamak istemez görünümleri  mevcut altılı masa denen muhalefeti ve destekleyici seçmenini iki ayrı tip kitle olarak tabir etmek zorunda kalmışlığımdandır. 

“Tip” kelimesini, Siyaseten muhalif oldukları için değil, Göz göre göre ABD nin açık açık ikrar ve ısrarla oluşturduğu bugünkü muhalefeti desteklemek adına  ezbere borazancılığını yapmak, Türkiye ve Türk Milletin geleceğine hizmet etmemek adına  ortalıkta algı yaratmak için çırpınmaları sebebiyle kategorize etmek adına bu yazımda kullandığım tabirdir. 

Muhalefeti destekleyen seçmen vatandaşlarla yapılan siyasi sohbetlerde, 2002 öncesi Türkiye’nin fotoğrafları önlerine konulunca, öylesine kıvırtıyorlar, öylesine kıvırtıyorlar ki,   Zırvalayıp, saçma sapan, ordan, burdan birer  tutam, 

Atatürkçülük,   

Yargı bağımsızlığı,  

Özgürlük, vesair gibi  kavramları ısrarla, yerli yersiz sıralayarak, Türkiye’nin 20 yılda geldiği değişim ve yükselişini görmezden gelmeye çalıştıkları açıkça görebilmekteyiz.  

Hele hele; 

ATATÜRKÇÜLÜK…… 

Kullandıkları her muhalif yorumlarına , Ulusumuzun değeri olan, Atatürk’çülüğü ekleyerek sanki savunmalarını güçlendirdiklerini sanacak kadar kafayı yemişler… 

Ve sanıyorlar ki, Mustafa Kemal ATATÜRK sadece kendilerine mahsus, çok özel ve kutsal… 

Hayatını fırıldaklıkla geçiren, fevkalade hak ve adaletten yana, hassas Müslüman görünüp her cümlesinde Allah kelimesini kullanan üç kağıtçı din tüccarlarından hiçbir farkı yok… 

Zira Ülkemizde, din tüccarlığına soyunmuş ve bu yolla haşir neşir olanlar neyse, (Gerçek  Müslüman vatandaşlarımızı tenzih ederek söylemek isterim) bugün için Atatürk  ve Atatürk’çülüğü dilinden düşürmeyenler de aynı tipler…. 

Her iki tür de, ülkemiz ve Milletimiz için gerçekten fevkalade zararlı  tipler…. 

Tabi bu benim fikrim ve düşüncem…. 

Ne görüşüp konuşmaya, ne de fikir teatisinde bulunmaya değmeyecek kadar zavallılar aslında.. 

Soruyorsun; 

Yahu Devletimiz aleyhine faaliyet gösteren her türlü terörün yanında durmak mı Atatürk’çülük.. 

Ülkemin meseleleri hakkında , AB ve ABD ülkelerine şikayette bulunmak mı Atatürkçülük… 

Kendi ülkesinin siyasetinde, AB ve ABD ülkelerinin büyükelçilerinden aldığı talimatlarla siyasi strateji belirlemek mi ATATÜRKÇÜLÜK… 

Muassır medeniyetler seviseyine çıkmak için, devleti yönetenlerin, yollar, Hastaneler, Havaalanları, Hızlı tirenler, metro ve otobanlar yapmasına karşı çıkmak mı Atatürk’çülük… 

Sınırlarımıza mütecaviz, dış mihrakların her türlü desteğini alan PKK lıların Irak ve Suriye’de bertaraf edilmesi için ordumuzun sınırdışına çıkmasına izin veren tezkereye hayır demek mi Atatürk’çülük.. 

Daha bir sürü soruları da sıralasak ta… 

Bu tipler. hemen bambaşka bir konuya geçip, laf kalabalığı ile sorulan soruların özüne cevap vermekten sıyrılmaya çalıştıklarını görürsünüz.. 

Yargı bağımsızlığı…. 

Yahu 2002 yılına kadar, vuran, kıran, öldüren’in eğer arkasını yasladığı, emniyette bir amir ve komser tanıdığı, jandarmada, askeriyede bir albay tanıdığı, yargıda bir hakim savcı tanıdığı olduğunda, emniyetin ön kapısından girip, sorgulaması yapılmadan arkadan salındığı günleri ne çabuk unuttuk. 

Benim ülkemde TV den naklen yayında eşini vuran mafya babaları gördük… 

Çakıcılar, Pekerler, Drej… ler , daha bir çok mafya babasının devlet içinde devlet olduğu günleri yaşamadık mı… 

Kim yargılayabiliyordu…. 

Onlarca faili meçhul cinayetlerin hangisi çözülebildi 

Ama… 

Benim ülkemde; Devleti, TSK yı tüm kurumların kılcal damarlarını esir almış FETÖCÜ hainleri bugün için, yargılayıp mahkum etmiş yargımız var Allah’a şükür… 

Emniyet,Jandarma istihbaratımız MİT imiz gerçek milli olabildi bu yirmi yıl içinde.. 

Bütün bunları anlattığımızda, yine kıvırta kıvırta, Yargının taraflı davrandığını yine saçma sapan örneklerle anlatıp kıvıranları mı ararsın.  

Özgürlük……. 

En basit örnekleme; 

Evladını askere gönderen annelerimizin başörtüsü taktığı için asker evladını görmeye gittiğinde nizamiyeden geri çevrildiği günlerde, 

Üniversitelere başörtüsü taktığı için alınmayan kız öğrencilerimizin hırpalandığında , 

Niye aklınıza özgürlük gelmedi.. 

Diye önlerine somut birkaç örnek sunduğumuzda 

Aynı kıvırtmalarla, insan aklı ile alay edercesine aldığınız cevaplar çıldırtıyor insanı.. 

Bugünkü haliyle mevcut muhalefeti destekleyen kitle, maalesef hiçbir somut gerekçelere dayanmayan zırvalarla, tutundukları tek güncel konu, EKONOMİ ve Enflasyon.. 

Bu konuyu da açıp tartışalım diyorsun.. 

Adamlar hepsi AB ve ABD örneklemeleri ile ezberlerine devam ediyorlar.. 

AB ülkelerinin, keza ABD nin  de yaşadığı ekonomik çöküntü ve enflasyon çaresizliği sanki sadece Türkiye’de yaşanmakta….. 

Üstüne üstlük, günün şartlarında, herşeye rağmen T.C.Devletinin, Cumhurbaşkanımız Sn.R.Tayyip ERDOĞAN  sayesinde olumsuzluklardan daha az etkilenerek, ekonomide, ihracat ve istihdamı arttırmak için çırpınarak, vatandaşına verdiği her türlü sosyal ve ekonomik destekleri görmezden gelmeye ısrarla çalıştıklarını görmek, inanın akıl alacak  gibi değil. 

Bu tipler için özgürlük ve yargı bağımsızlığı,  

KAVALA gibi ajanların eskisi gibi T.C. de cirit atabilmelerini sağlamak maksatlı,  

Kavala’ya özgürlük… 

Demirtaş  ve fetöcülere özgürlük.. 

Hasılı Türkiye Cumhuriyeti devletinin varoluş ve ebediyete kadar payidar kalacağını Türk ulusuna dikte etmiş M.Kemal Atatürk’ün gösterdiği istikametten, saptırmaya uğraşan emperyalist uşaklığına soyunmuş tipler bunlar…. 

Ne Atatürk’çülük, ne özgürlük esasında umurlarında değil.. 

Netice olarak; % 30 lara ulaşmayan ancak Türk ulusunun yüzkarası bu tipler, TBMM lisinde sandalye işgal eden,  

Kılıçdaroğlu, Akşener liderliğindeki ALTILI MASA yı oluşturan  avanesinin, bu sandalyelerde tutunabilmesi için,   ÖZ SARMAYE sidir…. 

İşin özeti budur.. 

Saygılarımla… 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Yalova Çizgi YouTube Kanalına Abone Olun