“RADAR CADDE’MİZDE SICAK ASFALTLAMA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

“RADAR CADDE’MİZDE SICAK ASFALTLAMA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”
Yayınlama: 13.08.2023
A+
A-

Kısa bir süre önce asfalt söküm işlemleri tamamlanan Bağlarbaşı Mahallesi Radar Caddesi’nde asfalt serim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan çalışmaları Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ise yerinde inceliyor.

 

Yalova’nın dört bir yanında asfalt çalışmaları yapan ve asfalt serim işlemlerine belirlenen programlar çerçevesinde devam eden Yalova Belediyesi ekipleri yaklaşık 10 yıldan bu yana asfalt dökülmeyen Radar Caddesi’ni yeniliyor. Yapılan asfalt serim çalışmalarını ise Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk yerinde inceliyor.

Etap etap devam eden çalışmaları yerinde izleyen Başkan Tutuk’a AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü ile Başkan Yardımcısı Fatih Şahin de eşlik etti. Radar Caddesi’ne 3 bin 500 ton asfalt serimi yapılacağını belirten Başkan Tutuk, “Yaz sezonu ve havaların ısınmasıyla birlikte daha önceden programa aldığımız mahallerimizde asfaltlama çalışmalarımıza başladık. Ekiplerimiz şu anda Bağlarbaşı Mahallesi Radar Cadde’mizde çalışmalarını sürdürüyor. Bu caddemize yaklaşık 10 yıldır asfalt dökülmemiş. Caddemizde şu an çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor. Asfalt seriminin tamamlanmasıyla son rötuşları atıp caddemiz güzel bir görünüme kavuşacak. Bu yolun tamamlanmasıyla ulaşım ağımızı da güçlendirmiş ve yenilemiş olacağız” dedi.

Bölgede ikamet eden vatandaşlar da Başkan Tutuk’u selamlayarak yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.