VELİOĞULLARI:’İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

VELİOĞULLARI:’İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
Yayınlama: 27.08.2023
A+
A-

YALOVA’da inşaat sektörünün öncülerinden olan iş adamı Şahin Velioğulları, müteahhitlere seslenerek yarım kalan sorunlu inşaatlara ve yeni projelere güçlü ve profesyonel ekibi ile talip olduğunu açıkladı.

Güçlü sermaye, uzman ekipler, yetkili personeller ve gerekli tüm belgelere sahip olduklarını belirten iş adamı Şahin Velioğulları, Yalova genelinde inşaatlarının birçoğunun yarım kaldığını ve bu projelerde yer almak istediğini belirtti.

‘YARIM KALAN İNŞAATLARI TAMAMLAMAK İSTİYORUZ’

Kaba işçilikten, ince işçiliğe kadar Yalova, ilçe ve beldelerinde iş yapmaya her zaman hazır olduklarını belirten iş adamı Velioğulları,’ Yalova’mızda inşaat sektöründe yarım kalan, tamamlanamayan bir çok inşaat bulunmaktadır. Bizlerde firmamız olarak bu tip yarım kalan, tamamlanamayan veya proje aşamasında olan tüm inşaatların kaba ve ince işçiliğine talibiz. Kapı, pimapen, kaba ve ince inşaat işçiliğinde kullanılan tüm malzemeleri uygun fiyatlarla da tedarik edebilmekteyiz.’ dedi.

‘TECRÜBELİ KADROMUZ VAR’

Mimar, mühendis ve inşaat ekibinin belgeleri ve tecrübeli bir kadrodan da oluştuğunu belirten iş adamı Şahin Velioğulları,’ Ekibimizde bulunan mimar, mühendislerimiz ve işçilerimizin tamamı işlerinde profesyonel çalışma arkadaşlarımızdır. Yarım kalan inşaatları ve yeni başlanılacak inşaatları başından sonuna kadar takip ederek, müteahhit firmalarımızın tüm işlerini takip etmekteyiz. Bizlerde tüm ekip olarak Yalova genelinde ki tüm yarım kalmış inşaatlara veya anahtar teslimi inşaat projelerin tamamına talibiz.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.