‘ADIM ADIM YALOVA’ DERNEĞİ KURULDU

‘ADIM ADIM YALOVA’ DERNEĞİ KURULDU
Yayınlama: 16.06.2023
A+
A-

ÇEKTİKLERİ ‘Adım Adım Yalova’ programları ile Yalova’nın tanıtımına katkı sağlayan Adım Adım Yalova ekibi, şimdi de ‘Adım Adım Yalova Derneğini’ kurdu. Program sunucusu Gökşen Tutuk,’ Derneğimiz ilimizin kültür, sanat ve turizm alanında birbirine benzeyen fikirlere sahip insanları bir araya getirecek.’ dedi.

TUTUK:‘KÜLTÜR, SANAT VE TURİZM BU DERNEKTE’

Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıktıklarını belirten Adım Adım Yalova program sunucusu Gökşen Tutuk,’ Mustafa Kemal Atatürk “Yalova Benim Kentimdir”  diyerek bizlere emanet ettiği bu şehre sahip çıkmak adına iki senedir yürüttüğümüz Adım Adım Yalova projemizi bir adım daha ilerleterek Adım Adım Yalova Derneği’ni kurduk. Gönüllü olarak çıktığımız bu yolda, bu şehre vizyon katacak projelerle Yalova’mızı tanıtmaktan asla vazgeçmedik vazgeçmeyeceğiz. Bu iş gönül işi dedik ve bizim gibi yaşadığı şehri seven insanların destekleri ile çok daha güzel projeler yapmayı hedefliyoruz.’ dedi.

‘BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN’

Yalova’ya her zaman olduğu gibi sahip çıktıklarını, çıkmaya da devam edeceklerini birlikten kuvvetin doğacağına inandıklarını, Yalova’nın kültür, sanat ve turizm noktalarında tamamen ön planda olmasını arzuladıklarını ve bu yönde çalışmalara da aralıksız devam edeceklerini de belirten Tutuk,’ “Binlerce kilometrelik bir yolculuk tek bir adımla başlar” mottosuyla çıktığımız bu yolda, sadece “ben” değil “biz” olgusuyla “Şehrine Sahip Çık” konseptini birleştirip, birlikte hareket etme gücüyle kurmuş olduğumuz Adım Adım Yalova Derneği, kültür, sanat ve turizm alanlarında birbirine benzeyen fikirlere sahip insanları bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Bu projeler, kültür, sanat ve turizm alanlarında farkındalığı artırmayı, toplumumuzun çeşitlenmesini, turizmin gelişmesini ve tarihi mekânların korunmasını hedefliyoruz. Yalova’nın kültür, sanat ve turizm potansiyelini daha geniş kitlelere ulaştıracağımıza inanıyoruz. Derneğimizin etkinliklerini takip etmek ve destek olmak isteyen herkes Adım Adım Yalova sosyal medya sayfalarından takip edebilirler.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.