AKILLI VEZNE SAYISI 6’YA ÇIKTI

AKILLI VEZNE SAYISI 6’YA ÇIKTI
Yayınlama: 03.01.2023
A+
A-

 

Yalova Belediyesi tarafından vatandaşların ödemelerini daha kolay gerçekleştirebilmeleri için daha önceden 3 noktada bulunan Akıllı Veznelerin sayısı 6’ya çıkarıldı.

İlk olarak Gaziosmanpaşa Caddesi (Abdulhamid Han Ortaokulu), Şehit Ömer Faydalı Caddesi (RDKM Karşısı) ile 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanına (Kentsel Dönüşüm Ofisi) konulan akıllı veznelerin yenileri; Paşakent Mahallesi (Muhtarlık Binası), İsmetpaşa Mahallesi Rasim Koçal Caddesi (Asayiş Şube Müdürlüğü Karşısı) ve Samanlı Köyü’nde (Muhtarlık Binası) hizmet vermeye başladı.

Faaliyete geçen akıllı vezneler hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “Vatandaşlarımız daha kolay ve daha hızlı ödemelerini gerçekleştirebilmeleri için daha önceden toplam 3 noktada akıllı veznelerimiz hizmete girmişti. Ardından ihtiyaç duyulan Paşakent Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi ve Samanlı Köyü’ne toplamda 3 akıllı veznemizi hizmete soktuk. Toplamda 6 akıllı veznemizle vatandaşlarımız su dolum kartlarını doldurabilecek ve aynı zamanda belediyemizle alakalı tüm ödemelerini kredi kartlarıyla yapabilecekler” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.