ALTINOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FAZLACA ‘EN ÖNEMLİ PROJELERİMDEN’ DİYEREK AÇIKLADI

ALTINOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FAZLACA ‘EN ÖNEMLİ PROJELERİMDEN’ DİYEREK AÇIKLADI
Yayınlama: 10.02.2024
A+
A-

CHP Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca adaylığını açıklamasıyla birlikte ilçe halkının desteğini arkasına alırken Altınova esnaflarıyla ilgili projelerini de açıkladı. Altınova’nın ekonomisine katkı sağlayacak projeleri olduğunu açıklayan Fazlaca,’ Tersaneler gibi önemli yatırımcılar ilçemizde hizmet veriyor. Bizlerde Altınova’lı esnaflarımızın ekonomisine katkı sağlayacak projeler hazırladık.’ dedi.

‘ESNAFLARIMIZLA, TERSANELERİMİZİN İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRECEĞİZ’

Altınova’ya için canla başla çalışmaya geleceklerini, ilçede birleştirici bir güç olmak için var güçleriyle çalışacaklarını ifade eden CHP Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca,’ İlçemizde tersaneler gibi güçlü bir ekonomi var. Bizlerde Altınova’lı esnaflarımızı tersaneler ile birleştirmek, tersane ve Altınova esnaf ilişkilerini güçlendirmek Altınova esnafımıza daha güçlü bir ekonomi sağlamak için var gücümüzle çalışacağız. Altınova’nın ekonomisi, Altınova’da kalacak. ’ dedi.

‘TERCİH NOKTAMIZ ALTINOVA ESNAFIMIZ OLACAK’

Belediye yatırımlarında da ilk önce Altınova’lı esnafların tercih edileceğini vurgulayan Fazlaca,’ Altınova Belediye Başkanlığı nasip olursa bizler ilk önce gerçekleştireceğimiz her yatırım ve her projede ilk tercih noktamız Altınova esnafı olacaktır. İlçe ekonomimizin gene ilçemizde kalması ve ekonominin tamamen ilçe esnaflarımızın kazanması yönünde ciddi adımlar atacağız. Bu benim en önemli projelerimden bir tanesidir.’ dedi.

‘ALTINOVA’NIN HAKKINI HER KULVARDA GÖZETECEĞİZ’

Altınova Belediye Başkanlığı görevine gelir gelmez Belediye ve Altınova halkının tüm hakkını gözeteceklerini belirten Altınova Belediye Başkan Adayı Fazlaca,’ Bizler önce Allah’ın izniyle ve Altınova halkının da desteği ile göreve gelir gelmez hem ilçemizin hem de halkımızın tüm hakkını her kulvarda gözeteceğiz.’ ifadelerine yer verdi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.