ALTINOVA BELEDİYE SPOR’DA MESAİ BAŞLADI

ALTINOVA BELEDİYE SPOR’DA MESAİ BAŞLADI
Yayınlama: 27.07.2023
A+
A-

Bölgesel Amatör Ligi (BAL)’nda mücadele edecek olan Vertaco Altınova Belediyespor yeni sezon çalışmalarına başladı.

2023-2024 sezonu için hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Sarı Yeşilli ekibin ilk antrenmanını Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve yöneticiler takım kadro olarak takip ederek takıma moral verdi.

Bolu’ya gidecek

İlk etap çalışmalarını Hersekzade Ahmetpaşa Stadyumunda sürecek olan Vertaco Altınova Belediyespor ardından 24 Ağustosta Bolu’ya geçerek Von Resort Otel’de ikinci etap çalışmaları için kampa girecek.

Abdurrahman Güneş’in verdiği rapor doğrultusunda birçok yıldız ismi kadrosuna katan Sarı Yeşilli ekipte yapılacak çalışmalar ve oynanacak hazırlık maçları sonrasında eksik bölgelere transfer yapmayı planlıyor.

“Eksiklikler giderilecek”

Vertaco Altınova Belediyespor Teknik Patronu Abdurrahman Güneş, “Yeni sezon çalışmalarımıza başladık. İlk antrenmanımızda bizi yalnız bırakmayan değerli Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Yalova’daki çalışmalarımızın ardından 24 Ağustosta Bolu’da kamp yapacağız. Çalışmalarımız sürecinde kadromuzda eksik gördüğümüz noktalar olması halinde transfer gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.