ALTINOVA’DA ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ

ALTINOVA’DA ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ
Yayınlama: 16.07.2023
A+
A-

Altınova’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle ilçedeki şehit ailelerine ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyaretlere, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Garnizon Komutan Temsilcisi, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Fırat Zorlu, Altınova İlçe Müftüsü Ümit Kartal, Altınova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Ufuk Kocatepe, Altınova İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mesut Ünal ve AK Parti Altınova İlçe Başkan Yardımcısı Metin Bülbül katıldı.

“Minnettarız”

Ziyarette konuşan Altınova Kaymakamı Özyiğit, “Vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizin aziz hatıralarını bu vesile ile bir kez daha yâd ediyor, değerli ailelerine minnettar olduğumuzu belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Şehitlik aileleri ziyaretinde konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da, “15 Temmuz destanının yıl dönümünde vatanımızın birlik ve beraberliğini korumak adına canlarını feda eden şehitlerimizi dualarla andık. Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.