ALTINOVALI PEHLİVANLAR, KIRKPINAR’A DUALARLA UĞURLANDI

ALTINOVALI PEHLİVANLAR, KIRKPINAR’A DUALARLA UĞURLANDI
Yayınlama: 06.07.2023
A+
A-

Yalova Altınova Belediyesi Güreş Takımı, 662. Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşlerine dualarla uğurlandı.

Altınova Belediyesi Güreş Takımı, 662. Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşlerine dualarla uğurlandı. Genç sporculara başarılar dileyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Kırkpınar’da dereceler beklediklerini ifade etti.

Tören düzenlendi

Altınova Belediyesporlu Pehlivanlar, Edirne’ye hareketten önce Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti. Burada yapılan tören sonunda sporcular dualarla Kırkpınar’a uğurlandı.

Altınova Belediyesporlu Pehlivanlar için Altınova Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenen törene; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyespor Kulüp başkanı Sedat Ok ve yönetim kurulu üyeleri, il genel ve belediye meclis üyeleri, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt, iş insanı Yüksel Kahriman, Altınova Merkez Hacı Tevfik Yılmaz Camii İmamı Kemalettin Kaya ve vatandaşlar katıldı.

“Hedef, kürsü yapmak”

Kırkpınar’a çok iyi hazırlandıklarını ve hedeflerin çeşitli boylarda kürsü yapmak olduğunu dile getiren Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Kaan Kaya ve Burak Kaya, “Takımımızın genel durumu gayet iyi. Çok iyi bir çalışma programıyla bu dev organizasyona hazırlandık. Bize desteklerini esirgemeyen Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral ve Meclis üyelerine, Kulüp Başkanımız Sedat Ok ve yönetimine teşekkür ederiz” dediler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.