BAŞKAN SİLPAGAR:‘BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

BAŞKAN SİLPAGAR:‘BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ’
Yayınlama: 23.06.2023
A+
A-

ÇİFTLİKKÖY Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmalar ile ilgili birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Silpagar,’İlçemizin çehresini değiştirdiki geliştirdik. Bu değişim devam edecek.’ dedi.

 

‘İLÇEMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ’

Çiftlikköy İlçesinin sürekli geliştiğini, modern dünyaya uyum sağladıklarını belirten Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar,’ Hizmet noktasına vatandaşımızın her zaman olduğu gibi bugün ve yarın yanlarında olmaya, ilçemize hizmet etmeye devam ettik, edeceğiz.’ dedi.

 

YALOVA’da en hızlı gelişen ve değerlenen bir ilçeye sahip olduklarını da ifade eden Başkan Silpagar,’ İlçemiz birbirinden önemli yatırımcıların uğrak noktası haline geldi. Yatırımcılarımızın ilçemizin potansiyelinin farkında olması bizleri mutlu ediyor. Tüm yatırımcılar için Çiftlikköy’ümüz her zaman olduğu gibi güvenli bir limandır. Bu durum ilçemizin gelişimine ve dönüşümünü gün yüzüne çıkartıyor. Bizlerde belediyecilik noktasında gerekli adımları atmaktayız. Çiftlikköy’de esnafıyla, iş adamıyla ve halkıyla büyük bir aileyiz.’ İfadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.