BAŞKAN SİLPAGAR’DAN NET İFADELER!

BAŞKAN SİLPAGAR’DAN NET İFADELER!
Yayınlama: 20.01.2024
A+
A-
ÇİFTLİKKÖY Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Ak Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Dr. Recep Hacı’ya tam desteklerini açıkladı.
Sosyal Belediyeciliği Çiftlikköy’de yaptıklarını söyleyen Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar,’Sevdamız olan Çiftlikköyümüz’de Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğanın olurları, Çiftlikköylü hemşerilerimin destekleri ile 2014 yılında başlayan Belediye Başkanlığı hizmet serüvenimiz tam 10 sene sürdü. Bu süreçte tüm hemşerilerimiz ile bir olduk, birlikte diri olduk. AK Parti heyecanını ve AK Parti Belediyeciliğini alt yapısından üst yapısına sosyal belediyeciliğine kadar her alanda ilçemize yansıttık.
31 Mart 2024 yerel seçimlerine Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Uzm. Dr. Recep Hacı kardeşim partimizin Çiftlikköy belediye başkan adayı olarak gösterildi.’ dedi.
Çiftlikköy’de büyük bir aile olduklarını da ifade eden Silpagar,’ Bu süreçte Belediye başkan adayımız Recep Hacı kardeşimi tebrik ediyor her zaman yanında olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler Çiftlikköy’de kocaman bir aile olduk ve bu ailemizi hiç kimsenin bozmasına müsade etmedik, etmeyiz! Halkımız tarafından 31 Mart 2019 tarihinden yeniden Çiftlikköyümüze hizmet verme şerefini bana veren halkımıza 31 Mart 2024 tarihine kadar bu şerefli görevi devam edeceğim. Her zaman desteklerini esirgemeyen aileme, mesai arkadaşlarıma, dostlarıma, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma ve oyları ile beni şereflendiren halkıma şükranlarımı iletiyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.