BAŞKAN ŞİMŞEK:’AİLE EKONOMİMİZE DİREK KATKI SAĞLIYORUZ’

BAŞKAN ŞİMŞEK:’AİLE EKONOMİMİZE DİREK KATKI SAĞLIYORUZ’
Yayınlama: 30.01.2023
A+
A-

244595009 382638500245496 6110908567796160008 n

2021 YILINDA Karamürsel’de açılan Heybe Kadın Kooperatifi aile bütçelerine destek olmaya ve büyümeye devam ediyor. Heybe Kadın Kooperatif Başkanı Gonca Şimşek,’ Sattığımız ürünler ve el yapımı ürünlerimiz ile aile ekonomimize direk katkı sağlıyoruz.’ dedi.

KARAMÜRSEL’in lezzetlerini vatandaşlarla buluşturduklarını, Heybe Kadın Kooperatifi ile birlikte kadınların daha güçlü, daha sağlam, aile ekonomisine de katkı sağladıklarını Gazete Akkent’e açıklayan Heybe Kadın Kooperatif Başkanı Gonca Şimşek,’ Kurulduğumuz günden itibaren sürekli gelişerek ve büyüyerek geniş bir aile olduk. Bizler kooperatifimizde ilçemizin marka olan lezzetlerini vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Kadınlarımız kooperatifimiz üzerinden aile ekono

milerine direk katkı sağlıyor. Bu durumdan son derece memnunuz.’ dedi.

‘İLÇEMİZİN TANITIMINA KATKI SAĞLIYORUZ’

ANADOLU’nun üreten kadınlarının elinden çıkanların son derece lezzetli olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Şimşek,’ Tarih boyunca verimli olan topraklarımızdan elde edilen taze  meyveleri, zeytin ve zeytin yağını, ev yapımı leziz ürünleri sofralarla buluşturuyoruz. İlçemizin meşhur lezzeti olan Boşnak böreğini ve el emeği Karamürsel sepetini vatandaşlarımız ile buluşturmaktan gurur duyuyor ve ilçemizin tanıtımına katkı sağlıyoruz. Heybe Kadın Kooperatifi olarak gelişmeye ve büyük bir aile olmaya devam ediyoruz.’ifadelerine yer verdi.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.