BAŞKAN TUTUK’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

BAŞKAN TUTUK’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
Yayınlama: 15.07.2023
A+
A-

Bu yıl 19.uncusu düzenlenen Uluslararası Kafkas Dans ve Müzik Festivali için ilimize gelen ekipler, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’u ziyaret etti.

 

Yalova Kuzey Kafkas Derneği Başkanı Mehmet Aydemir başkanlığında ilimize gelen grupların temsilcilerini makamında ağırlayan Başkan Tutuk, böyle bir organizasyonda emeği olan ve şehrimizin tanıtımına destek olan herkese teşekkür etti.

 

Uluslararası Kafkas Dans ve Müzik Festivali’nin başarılı bir şekilde organize edilerek şehrimizde 19 yıldır gerçekleştirildiğini belirten Başkan Tutuk; “Yalova Kuzey Kafkas Derneği Başkanı Mehmet Aydemir’in ve geçmişten günümüze kadar dernek yönetiminde görev alan her bir bireyi 19 yıldır süregelen başarılı organizasyonları için kutluyorum. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da kültürel ve akrabalık bağlarının güçlendirilmesi için elimizden gelen tüm destekleri vereceğiz” dedi.

 

Dağıstan’dan kardeş şehir Mahaçkale ile Hasavyurt, Adige Cumhuriyeti’nden gelen ekiplerle bir araya gelen Başkan Tutuk, ziyaretçilerden gelen hediyeleri kabul ederken, günün anısına konuklarına Yürüyen Köşk temalı çini tabak hediye etti. Öte yandan Yalova Kuzey Kafkas Derneği Başkanı Mehmet Aydemir ise festivale verdiği destekler nedeniyle Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’a teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.