BAŞKAN YILDIZ:YARALARIMIZI BERABER SARACAĞIZ

BAŞKAN YILDIZ:YARALARIMIZI BERABER SARACAĞIZ
Yayınlama: 03.03.2023
A+
A-

Türkiye Astsubaylar Derneği (TEMAD) Yalova İl Başkanı Erdoğan Yıldız, yayınladığı deprem mesajında “Gün yaralarımızı birlikte sarma günü” açıklamasını yaptı.

Asrın faciasının ardından yaraları sarmak için birçok yardım faaliyetinin içerisinde bulunan TEMAD’dan çarpıcı bir açıklama geldi. Erdoğan Yıldız, “Gün yaralarımızı birlikte sarma günü. Öncellikle bir kez daha depremde kaybettiğimiz canlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz” dedi.

Türk Milletinin hizmetindeyiz

“Ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz şu kara günlerde bizler Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Yalova İl Yönetimi, Kadın Kollarımız ve tüm üyelerimizle birlikte dün olduğu gibi bugünde yarında en önde Yüce Türk Milletinin emrinde ve hizmetinde olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanan Erdoğan Yıldız, son olarak şunları söyledi: “Depremin ilk gününden bu yana maddi ve manevi her daim depremzede kardeşlerimizin yanında olan emekli ve çalışan meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu Ülke için en fazla şehit vermiş, gazi olmuş bir camia olarak bundan sonraki süreçte de halkımızın yanında olmaya yaraları birlikte sarmaya devam edeceğiz. Her yöneticimiz, her üyemiz yanınızdadır. Dileriz ki bu yaşadıklarımız son olur. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.