BİKAMDER’DEN, YEŞİLOVA SPOR’A ZİYARET

BİKAMDER’DEN, YEŞİLOVA SPOR’A ZİYARET
Yayınlama: 09.03.2023
A+
A-

BİRLİKTE Kanserle Mücadele Dernek Yönetimi, Süper Amatör takımlarından Yalova Yeşilova Spor kulübünün antrenmanını ziyaret ederek, 2 profesyonel kaleci eldiveni hediye etti.

BİKAMDER olarak Yalova’nın önde gelen takımlarından Yeşilova Spor Kulübünü ziyaret ederek, hediye takdim ettiklerini belirten dernek Başkanı Nurcan Bayar,’ İlimizin önde gelen takımlarından Yalova Yeşilova Spor Kulübünün antrenmanını yönetim olarak ziyaret ettik. Kendilerine 2 adet profesyonel kaleci eldiveni hediye ederek, başarılar diledi.’ dedi.

 

DERNEK yönetiminin ziyaretlerinden son derece memnun kaldıklarını ifade eden Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Birlikte Kanserle Mücadele Derneği (BİKAMDER) yönetiminin antrenmanımızı ziyaret etmelerinden dolayı çok mutlu olduk. İlimizde BİKAMDER gibi önemli kuruluş ve derneklere bizlerde elimizden geldiğince destek olacağız. Dernek Başkanı Nurcan Bayar ve yönetime ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür ederiz. Yalova Yeşilova Spor Kulübü olarak, BİKAMDER derneğine her zaman destek olacağız.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.