ÇANDIR YALOVA’YA, ENSARİOĞLU ÇİFTLİKKÖY’E ADAY OLARAK AÇIKLANDI

ÇANDIR YALOVA’YA, ENSARİOĞLU ÇİFTLİKKÖY’E ADAY OLARAK AÇIKLANDI
Yayınlama: 18.11.2023
A+
A-

Yerel seçime yaklaşılan süreçte Yalova Belediye Başkan adayını en erken açıklayan parti Gelecek Partisi oldu. Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır Yalova Belediye Başkan adayı olarak açıklandı. Mehtap Ensarioğlu ise Yalova’nın en büyük ilçesi durumundaki Çiftlikköy’de Gelecek Partisi’nin kesinleşen diğer bir belediye başkan adayı oldu.

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı yerel seçime aylar kala adayını ilk açıklayan parti oldu. Gelecek Partisi İl Binasında bu amaçla bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Gelecek Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Cemal Eğin, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir de katılarak adaylara destek verdi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Gelecek Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Cemal Eğin Yalova’da iddialı adaylarla seçime gireceklerini söyledi. Genel merkez olarak da Yalova’da ki adayları her zaman destekleyeceklerinin altını çizen Eğin, “Kürşat Emre Çandır Yalova’da kurucu il başkanımız. Kendisi Yalova’da başarılı ve kıymetli çalışmalar yaptı. Heyecanlı ve başarılı birisi. Kendisini Gelecek Partisi Genel Merkezi olarak da yakından takip ediyoruz. Kendisi Yalova’da da çok sevilen bir isim. Biz Yalova’da iddialı bir adayla yerel seçime gireceğiz. Yalova Belediyesi’ni kazanacağımıza da inanıyorum” dedi.

“Çiftlikköy benim için bir yuvadır”

Eğin’in ardından ise Çiftlikköy Belediye Başkan adayı olan Mehtap Ensarioğlu’na söz verildi. Çiftlikköy’ün kendisi için bir yuva olduğunu ifade eden Ensarioğlu,”Çiftlikköy benim için sadece bir ilçe değil. Çiftlikköy benim yuvam. Anılarımın hatıralarımın olduğu çocukluğumun geçtiği bir ilçe. O nedenle Çiftlikköy’e artık hizmet etme zamanının geldiğine inanıyorum. Çiftlikköy halkı bana eğer destek verirse ve Çiftlikköy Belediye Başkanlığını kazanırsam ilçemize elimden gelen tüm güçle hizmet edeceğim.” diye konuştu.

“Yalova’ya hizmet için bu yola çıkıyorum”

Gelecek Partisi’nden Yalova Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Kürşat Emre Çandır ise Yalova’ya hizmet için yola çıktığını ifade etti. Çandır konuşmasında, “Kuruluş aşamasından beri gönül verdiğim. Görev yaptığım. İl Başkanlığını sürdürdüğüm Gelecek Partimize olan hizmetlerimi artık bir tık ileriye taşımamız gerektiğine inanıyorum. Birikimlerimi, tecrübelerimi Yalova halkına aktarabilmek için farklı bir yola çıkıyorum. Yalova’mızın önünü açacak, Yalova’nın hak ettiği noktalara gelmesini sağlayacak bir takım adımları atabilmek adına Yalova’nın sadece Türkiye’de değil Dünya’da hak ettiği yeri alabilmesi adına, sorunları çözebilmek adına bugün Gelecek Partisi Yalova Belediye Başkan adayıyım. Yalova’ya hiz

“Adaylarımızın seçimi kazanacağına inanıyorum”

Aday açıklama programında son konuşan isim ise Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir oldu. Açıkladıkları adayların seçimi kazanacağına inandığını ifade eden Demir, “Partimiz ilk kurulduğu günden beri Yalova’da çok istikrarlı bir yönetimle görev yapıyoruz. Kürşat Emre Çandır başkanımız göreve geldiği günden beri çok güzel çalışmalara imza attı. Biz Türkiye’de çok büyük bir aileyiz ama Yalova benim için çok özel bir yer. Benim de ailemden insanlar Yalova’da yaşıyorlar. Bugün geldiğimiz noktada ben hem Kürşat Emre Çandır başkanıma, hem de Mehtap Ensarioğlu hanımefendiye çok teşekkür ediyorum. Böylesi bir süreçte çok yüreklice davranarak partimizin bayrağını burada dalgalandırmak için aday oldular. Bu bizim için çok kıymetli. Ben adaylarımızın seçimi kazanacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Yalova Çizgi YouTube Kanalına Abone Olun