ÇANDIR:’YALOVA’NIN GELECEĞİ EMİN ELLERDE’

ÇANDIR:’YALOVA’NIN GELECEĞİ EMİN ELLERDE’
Yayınlama: 23.03.2023
A+
A-

Yaklaşan genel seçimleri öncesinde, Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatında milletvekili aday adayları başvurularını tamamladı.

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, “en güçlü şekilde seçimlerde yerimizi alacağız” dedi. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, 14 Mayıs 2023 Genel Seçimleri için çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Çandır, artık vakit tamam. Vakit hasat vaktidir. Gerek saha çalışmalarımız, gerek yürüttüğümüz projelerin, imza kampanyalarının gerekse üye çalışmalarının hasadını, 14 Mayıs Pazar Günü yapacağız. Vatandaşlarımızın sahadaki teveccühlerini alabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.’ dedi.

KIRAN, GÜLÇİFTÇİ VE ENSARİOĞLU ADAY ADAYI OLDU
Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı olarak, tam bir mutabakatla aday adaylarını tespit ettiklerini ifade eden Çandır, bir aile olgusu içerisinde, bugüne kadar çalışmalarımızda görev alan yönetici arkadaşlarımızın tesvikleriyle, 3 yönetici arkadaşımızı belirlemiş bulunuyoruz. Bu netice ile, Siyasi İşler Başkanımız Sn. Mustafa Kıran, Kültür Sanat Politikaları Başkanımız Sn. Selda Gülçiftçi ve Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Başkanımız Sn. Mehtap Ensarioğlu aday adayı olmuştur. Bu arkadaşlarımıza, 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde yürekten başarılar diliyoruz.’ dedi

ADAYLARIMIZ VİZYON SAHİBİ
Yalova’nın yeni isimlere ve sîmalara ihtiyaç duyduğunu ifade eden Çandır,’ Değişmeyen tek şeyin değişimin kendisi olduğunu ifade etti. Yıllardır Yalova siyasetinde yer alan ve Yalova’yı kaderiyle başbaşa bırakan yöneticilerin varlığı artık son bulmalıdır. Yalova’nın ancak ihtiyacı olan vizyoner isimlerle hak ettiği noktaya ulaşabileceğini düşünüyoruz. Bizim adaylarımız tam da bu doğrultuda bir vizyona sahip, bilgi birikimleriyle, akılcı yaklaşımlarıyla, ekip ruhu içerisinde çağın gereğini kente yansıtacak isimlerdir.’ dedi.

İTTİFAK ORTAKLARIMIZLA İRTİBAT HALİNDEYİZ
İttifaklar konusunda henüz netleşen bir durumun olmadığını ifade eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır,’ bizler ittifak ortaklarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Önümüzdeki günlerde, durumların netlesmesine müteakip yol haritalarını belirleyeceklerini ifade ederek, ittifakla veya ittifaksız iktidarın mensubu olabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmayı da sürdüreceğiz.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.