CEM VAKFI YALOVA ŞUBESİ’NDE LOKMA VE AŞURE DAĞITILDI

CEM VAKFI YALOVA ŞUBESİ’NDE LOKMA VE AŞURE DAĞITILDI
Yayınlama: 13.08.2022
A+
A-

CEM Vakfı Yalova Şube Başkanı Tekin Doğan, Yalova Cemevinde düzenlenen Aşure ve şükür lokması dağıtımına katılan herkese teşekkür etti.

YALOVA Cem Vakfının düzenlediği aşure ve şükür lokması dağıtım programına, Yalova Valisi Muammer Erol, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Mustafa Bakçepınar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali, MHP İl Başkanı Namık Öz, İYİ Parti İl Başkanı Ersin Akyüz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve yönetimi, CHP Belediye Meclis Üyeleri Halit Güleç, Sefer Keskin, Burçin Tangürek, CHP Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı ve yönetimi, Hacıbektaş Veli Vakfı Başkanı Fahrettin Koca ve yönetimi, Hacıbektaş Veli Vakfı Kurum Dedesi Süleyman Uluçınar, Bağlarbaşı Mahallesi Muhtarı Sayın Şükrü Bakkal, İş adamı Mesut Tutuğ ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Birlik ve beraberliğin bu dönemlerde daha sağlam olduğunu ifade eden Başkan Doğan,’ Bizleri yalnız bırakmayan herkese ve programımızda emeği geçen, desteği olan herkese teşekkür ediyorum. Bir olmaya devam edeceğiz.’ ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.