Denizyolu Ulaştırması Özel İhtisas Komisyonu’na Doç. Dr. Murat Yorulmaz Atandı

Yalova Üniversitesi Deniz Ulaştırma ve İşletme Bölümünde de uzun yıllar görev yapmış olan Doç. Dr. Murat YORULMAZ , 12. Kalkınma Planı Denizyolu Ulaştırması Özel İhtisas Komisyonu’na raportör olarak atandı.

Denizyolu Ulaştırması Özel İhtisas Komisyonu’na Doç. Dr. Murat Yorulmaz Atandı
Yayınlama: 09.11.2022
31
A+
A-

Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Kpt. Murat Yorulmaz, T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’nca ülkemizin 12. Kalkınma Planı’nın hazırlanması için oluşturulan Denizyolu Ulaştırması Özel İhtisas Komisyonu’na raportör ve üye olarak atandı. On İkinci Kalkınma Planı hazırlık çalışmaları kapsamında Özel İhtisas Komisyonları, T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı koordinasyonunda ilgili kamu birimleri, özel sektör ve sivil toplum temsilcileri ile akademik çevrelerden konunun uzmanları bir araya getirilerek oluşturuluyor.

Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Soner Esmer de, aynı zamanda fakültede dekan yardımcısı olan Doç. Dr. Murat Yorulmaz’ın oldukça başarılı bir akademisyen olduğunu, yeni görevinde kendisine tam destek vereceklerini belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Yalova Çizgi YouTube Kanalına Abone Olun