DUALARLA AÇILDIK!

DUALARLA AÇILDIK!
Yayınlama: 18.06.2023
A+
A-

12 1YALOVA Haber Ajansı, Radyo Çınar, Bölge Gazetesi, Yalova Çizgi Gazetesi ve Yalova Reklam Durağı firmaları tek çatı altında birleşerek, açılışı gerçekleştirdi.

Gazeteci Fedai Güngör’ün organize ettiği Yalova’nın önemli firmaları açılışını gerçekleştirdi. Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, siyasi parti İl Başkanları ve yönetimi, STK temsilcileri, iş adamları ve iş kadınları ile çok sayıda konuğun katılımı ile ajans firmasının açılışı gerçekleşti.

Gelen konuklara teşekkür eden Gazeteci Fedai Güngör,’ Yalova Valimiz, Belediye Başkanlarımız, siyasi parti İl Başkanları ve yönetimleri, STK Başkanları ve yönetimleri, iş kadınları, iş adamları ve değerli konuklarımızın katılımı ile ajans firmamızın açılışını gerçekleştirdik. Bizleri bu özel günümüzde yalnız bırakmayan herkese ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Firmamıza çelenk, çiçek gönderen, gelemeyip arayan, tebrik mesajları atan ve sosyal medyadan hayırlı olsun temennisinde bulunan herkese teşekkür ederiz.’ dedi.

YALOVA’da bir çok noktaya değineceklerini belirten Gazeteci Güngör,’ Yalova Haber Ajansı, Yalova Çizgi Gazetesi, Radyo Çınar, Bölge Gazetesi ve Yalova Reklam Durağı olarak bir çatı altında toplandık. Bizler Yalova’ya, müşterilerimize hizmet etmeye aralıksız kaldığımız yerde devam edeceğiz.’ İfadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.