ERKOÇ: “BUGÜN GURUR GÜNÜMÜZ”

ERKOÇ: “BUGÜN GURUR GÜNÜMÜZ”
Yayınlama: 07.08.2022
A+
A-

TÜRKİYE Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başdanışmanı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Kulüpler Birliği Başkanı ve Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç, Eylül ayında Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Ampute Futbol Dünya Şampiyonası öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milli takımın Kocaeli’ndeki hazırlık kampını ziyaret ettiğini söyledi.

30 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Ampute Futbol Dünya Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren milli takımın Kocaeli’ndeki kampına sürpriz ziyaret gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, millilerle bir araya gelerek Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen ve milli takım antrenörlerinden bilgi aldı. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başdanışmanı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Kulüpler Birliği Başkanı ve Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç da milli takım kampını ziyaret programına katılım sağladı.

“BUGÜN GURUR GÜNÜMÜZ”
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başdanışmanı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Kulüpler Birliği Başkanı ve Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç, “Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Sayın Muaz Ergezen, göreve geldiği ilk günden bu zamana kadar yaptığı çalışmalar ve ortaya koyduğu projelerle engellilerin sesi oldu ve onların gönlünde taht kurdu. Seçildiği ilk günden beri hiç oturmayan ve camia için gecesini gündüzüne katan değerli TBESF Başkanı Muaz Ergezen, 24 takımın İstanbul’daki katılımıyla yapılacağı Ampute Dünya Şampiyonası için de gecesini gündüzüne katmıştır. Türkiye’deki bu organizasyonda milli takımımız, ev sahipliğini yapacağı bu turnuvada da şampiyonluğun en büyük favorisidir. İnşallah bu şampiyonadan alnımızın akıyla çıkacağız. Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, organizasyon öncesinde milli takım kampımızı ziyaret ederek Dünya Şampiyonası öncesinde camiamıza çok büyük moral vermesi, herkes tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Bunu da TBESF Başkanımız Muaz Ergezen’in müjdeleriyle Yalovalılarla ve spor camiasıyla paylaşmak istiyorum. Bugün gurur günümüz. Buradan da anlaşılıyor ki camia olarak çok büyük bir kenetlenme içerisindeyiz. Sporun her branşında artık Türkiye’yi dünyanın zirvesine taşımak için Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen, çalışmalarına ve projelerine devam edecektir” dedi.

“SABIRSIZLANIYORUZ”
TBESF Başkanımız Sayın Muaz Ergezen de kendi satırlarından paylaştığı yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için şunları söylemiştir: “Sizin gibi bir lidere sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Her zaman yanımızdasınız. Sağ olun, var olun, başımızdan eksik olmayın Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan. Dünya Kupası başlangıç vuruşu provasını yaptınız, kupayı kazanarak huzurlarınıza çıkmak için sabırsızlanıyoruz.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.