GELECEK: EN GÜZEL YAZA HAZIRLANMALIYIZ

GELECEK: EN GÜZEL YAZA HAZIRLANMALIYIZ
Yayınlama: 08.11.2022
25
A+
A-

Çandır, Yalova ve ilçelerinde yapılan  ziyaretlerinin ardından yaptığı değerlendirmede” Bu yaz en güzel yaz olsun diyorsak, bu kış çok çalışacağız. Ümitliyiz. Bu kış, son kış olacak” diyerek şöyle konuştu.

“Gelecek Partisi Yalova İl ve İlçe Teşkilatlarımız, saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bugün teşkilat yöneticilerimiz, haftanın ilk gününde yine saha çalışmasında idi. Çiftlikköy’de ve Yalova Merkez’de, vatandaşlarımızla biraraya geldik. Domatesi, dün kilo ile alırken, bugün tane ile alıyoruz diyor bir vatandaşımız. Kasım ayının 10’u geldi, korkudan doğalgazı açamıyoruz diyor yine bir vatandaşımız. Defalarca KPSS’ye girdim, bir türlü atanamıyorum diyor bir öğretmenimiz. Kiralar, elektrik faturaları, ilaç fiyat farkları diye sıralıyor yine bir yurttaşımız. Kime derdimi yanayım diyor..”

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır “Biz de bu durumdan nasibimizi alıyoruz haliyle. Hani iğne, çuvaldız konusu var ya. Siz de sorumlusunuz diyor bir vatandaşımız. İktidar mensupları sahada yok ancak siz de siyaset yapıyorsanız, daha gayretli olmalı, sorunların çözümüne katkı yapmalısınız diyor ve ekliyor : Bu durumdan siz de sorumlusunuz.Topu taca atmayacağım. Evet biz de sorumluyuz. Birileri hatada ısrar ediyor ve bizler üzerimize düşeni yapmıyorsak, biz de sorumluyuz. Vatandaşımızın haklı eleştirilerini duyuyor ve kabul ediyoruz. Tüm bu meselelerin çözümleri için çok daha fazla gayret göstermek boynumuzun borcudur. Bunun için, ne gerekirse yapacağız. Bu yaz en güzel yaz olsun diyorsak, bu kış çok çalışacağız. Ümitliyiz. Bu kış, son kış olacak ” dedi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Yalova Çizgi YouTube Kanalına Abone Olun