“GENÇLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”

“GENÇLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”
Yayınlama: 11.08.2023
A+
A-

Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti. 

 Geçtiğimiz hafta içerisinde düzenlenen çeşitli turnuvalarda dereceye giren Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti. Başkan Oral, Altınovalı gençlerle gurur duyduklarını söyledi. 

 

“Spor seferberliği meyvelerini veriyor” 

Tekvando Takımının önemli başarılara imza atarak ilçeyi gururlandırdığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması, sağlıklı, dinç bir yaşam sürmeleri için 19 yıl önce başlattığımız spor seferberliği meyvelerini veriyor. Sporun birçok branşında Altınovalı çocuklarımız, gençlerimiz ulusal ve uluslararası başarılara imza atıyor, ilçemizi Milli Takımlarımızda temsil ediyor. Bu bizim için büyük gurur. Altınova Belediyesi olarak, sporcularımızın her zaman yanındayız. Meclis kararımız ile ulusal ve uluslararası derece yapan tüm sporcularımıza burs veriyoruz. Tüm sporcularımızı, ailelerini ve hocalarımızı yürekten kutluyorum” diye konuştu. 

 

“Pırıl pırıl çocuklar” 

Takımın uyum içerisinde azimli ve disiplinli bir şekilde çalıştığını söyleyen Altınova Belediyespor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, “Hepsi pırlanta gibi gençlerimiz büyük bir şevkle antrenmanlara devam ediyor. Ailelerimiz de bu çalışmalarımıza destek verip, bizlerle iç içe oluyor. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz. Sporun yanında sosyal çalışmalarda da bulunuyoruz. Bizlere her türlü desteği veren ve çok önemli imkanlar sağlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a gençlerimiz ve aileleri adına teşekkür ederim” dedi. 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.