GENÇLİK FESTİVALİ GENÇLER İÇİN BAŞLIYOR

GENÇLİK FESTİVALİ GENÇLER İÇİN BAŞLIYOR
Yayınlama: 07.06.2023
A+
A-

Yalova Belediyesi tarafından düzenlenecek Gençlik Festivali dopdolu programıyla başlıyor. Birbirinden renkli görüntülere sahne olacak festival kapsamında gençler, eğlenceye doyacak.

9-11 Haziran tarihleri arasında, çeşitli aktivitelerden konserlere varıncaya kadar birçok etkinliğin gerçekleşeceği festival kapsamında, gençler doyasıya eğlenecek. Festival, 9 Haziran Cuma günü Gazipaşa Caddesi batı sahil bandı etkinlik alanında saat 13.00’de başlayacak.

Etkinlik alanında; rodeo, salto trambolin, gladyatör, dev dart, canlı langırt, kafa futbolu, sanal gerçeklik çadırı, dev jenga, karnaval oyunları ve çeşitli yarışmalarla gençler, bu üç günü dolu dolu yaşayacak.

TEMA Vakfı iş birliği ile çeşitli atölyeler gençlerle

Yalova Belediyesi Gençlik Festivali kapsamında TEMA Vakfı iş birliği ile doğa, bilim, sanat ve spor atölyeleri de gençlerle buluşacak. Fotoğrafçılık, kâğıt yapımı, resim, tasarım, model uçak, paramotor ve dağcılık-kampçılık atölyeleri gençlerle olacak.

Gençler Günü Konserlerle Tamamlayacak

Gün batımına doğru Aykut Pala sunuculuğunda başlayacak konserlerde sahne alacak sanatçılar, kulakların pasını alacak. 19.00-23.00 saatleri arasında düzenlenecek konserler ise şöyle olacak;

9 Haziran Cuma günü: Kolpa, Döngü, Dilan Uğur, Dj Yasir Demir (saat 19.00-23.00)

10 Haziran Cumartesi: Aydilge, Ahmet Morgül, Murat Öksüz, Lil Gringo, Dj Çağatay Kınay

11 Haziran Pazar: Azra Evren, Okan Yücel, Satre, Burak Çubuk, Dj Erdem Ergün

Gençler İstedi Biz Yaptık

“Türkiye’nin en küçük ancak sevgisiyle, eğlencesiyle, kültürüyle, sanatıyla en büyük ili olan Yalova’mızda düzenlediğimiz etkinliklerimize bir yenisini daha ekliyoruz” diyerek sözlerine başlayan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, “Şimdiye kadar birçok etkinliğe imza attık. Yaz spor okullarının yanı sıra park ve sosyal yaşam alanları, çok amaçlı sahalar gibi projeleri geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz için hayata geçirdik. Onlara her konuda

destek olmaya devam ediyoruz. Düzenlediğimiz Gençlik Festivali’ni gençlerimizin beğenisine sunacağız. Etkinliklerle dolu gençlik festivalimize tüm gençlerimizi davet ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.