GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ’DAN ZİYARET

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ’DAN ZİYARET
Yayınlama: 21.08.2023
A+
A-

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Yalova İl Başkanlığına gelerek Belediye Başkanları ve teşkilat yöneticileri ile bir araya geldi. Ak Parti Yalova İl Başkanlığında basın açıklaması yapan Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde halkın yine tercihinin AK Parti’den yana olacağını belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yılmaz, Ak Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Milletvekilleri Meliha Akyol ve Ahmet Büyükgümüş, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, ilçe, Belde ve Belediye Başkanları ile teşkilat yöneticileri çiçekle karşılandı.

‘MUSTAFA BAŞKAN İLE İSTİŞARE HALİNDEYİZ’
Yılmaz yaptığı açıklamada, Yalova, ilçe ve beldelerine hizmetleri değerlendireceklerini belirterek “Yalova’daki programımız yerel yönetim hizmetlerini yerinde görmek, belediye başkanımızın yaptığı hizmetlerle ilgili biz sürekli iletişim ve istişare içindeyiz. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ile birlikte çalışmalarıyla ilgili istişare ediyoruz. Bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca Ak Parti il binası bizim evimizdir. Evimizde arkadaşlarımız ile görüşme halindeyiz. Çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı başta milletvekillerimiz, Belediye başkanlarımız, teşkilat yöneticilerimiz ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum.’ dedi.

‘YALOVA GENELİNDE GÜZEL İŞLER YAPILMIŞ’

Osmangazi köprüsü ile birlikte Yalova’nın da büyüdüğündü ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,’ Osmangazi Köprüsünün yapılmasının ardından Yalova da büyümeye başladı. Ben Karayollarında mühendis iken bu bölgenin gelişeceğini görüyorduk. Tersanelerimiz ile birlikte Yalova büyümeye ve istihdam oluşturmaya devam ediyor. Biz buna şehir destek programları diyoruz. Bu kapsamda şehir destek programlarımız devam edecek. Bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizin amacı tamamen burada yapılan, gerek merkezi hükümetimizin, gerekse de yerel yönetimimizin hizmetlerini değerlendirmek, istişare etmek ve onlara belki tecrübemizle veya gördüğümüz konuları aktarmaktayız. Yalova genelinde çok güzel işler yapılmış.’ dedi.

‘HİZMET, BİZİM DİĞER ADIMIZ’

HİZMET ve siyaset odaklı hareket ettiklerini de ifade eden Yılmaz,’ Biz hizmet odaklı bir siyasi hareketiz. Bizim siyaset seçimimizin temelinde hizmet var. Biz hizmeti bir siyasal iletişim aracı olmak zorunda görüyoruz. Yani siyasetimizi hizmet yapmaksızın ideolojiyle yürütebileceğimizi asla düşünmüyoruz. İdeolojimiz yok değil, ideolojimiz var. Muhakkak ki en güçlü siyasal ideolojilerden birisi AK Parti’de var. Ama biz hizmeti bu siyasal iletişimin insanlarla kurulacak olan bu diyaloğun hizmetin önemli bir ögesi olduğunu düşünüyoruz ve hizmet bizim siyasal iletişim aracımızdır. ‘ dedi.

 ‘YEREL SEÇİMLERDE DE ZAFERLE ÇIKACAĞIZ’
31 Mart 2024 yerel seçimlerinde vatandaşların Ak Parti’ye teveccüh göstereceğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,’ 31 Mart 2024 seçimlerinde de millet yerel seçimlerde de büyük bir teveccüh gösterecektir. Genel seçimlerde 13. Cumhurbaşkanı olacağım diyenlere parti başkanlığını dahi çok gördüler. Ülkemizde iyi bir siyasi muhalefet parti yok.’ diye konuştu.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bölge Sorumlusu Ahmet Zembilci ve beraberindekiler partililerle yaptıkları toplantının ardından Yalova Belediyesine geçerek brifing aldı.

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.