GÜREL’DEN SONRA TATAR’DA AÇIKLAMADA BULUNDU!

GÜREL’DEN SONRA TATAR’DA AÇIKLAMADA BULUNDU!
Yayınlama: 31.07.2022
A+
A-

ÖNCEKİ dönem İYİ Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar, Yalova’da ki ağaç katliamına sessiz kalmadı. Tatar, ‘bu duruma sebep olanları ve göz yumanları kınıyorum.’ dedi.

TATAR:’KATLİAM GERÇEKLEŞTİ’

Bu duruma göz yumanları bir Yalova’lı olarak kınadığını dile getiren Tatar,’ Bölge Tigem arazisidir. Orman idaresinin yanı ve yeni yapılan sanayi ve ticaret odasının tam karşısındadır. Valilik ve ilgili kurumların bilgisi dahilinde ağaç katliamı gerçekleşti. Yol tarafından bakılınca görülmesin diye yol kenarında bulunan ağaçları kesmiyorlar ve sonraya bırakıyorlar. Arazi 1. sınıf tarım arazisi ve Atatürk’ün Türk halkına mirası çiftlik arazisidir. Bu durumu gerçekleştirenleri ve göz yumanları bir Yalova’lı olarak kınıyorum.’ sözlerine yer verdi.

GÜREL:’ÇAKTIRMADAN AĞAÇ KATLİAMI YAPILIYOR’

Aynı konu ile geçtiğimiz gün açıklamada bulunan CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ise,’ Gizliden gizliden, çaktırmadan ağaç katliamı yapılıyor.Valilik, Yeni valilik binası inşaatı için Ticaret Odası binası karşısında çaktırmadan ağaçları kesiyor. Yoldan gözükmeyecek şekilde , yola cephe ağaçların arkasındaki ağaçlar kesiliyor. Tek tek ağaçları sayıyoruz. Bakalım her gün ne kadarı kesilecek. Sıra yol kenarındakilere ne zaman gelecek. Yürüyen Köşkün olduğu kentte yapılanları herkes görsün.’ şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.