“HARMANLAR AİLE SAĞLIK MERKEZİ” HİZMETE GİRDİ

 “HARMANLAR AİLE SAĞLIK MERKEZİ” HİZMETE GİRDİ
Yayınlama: 12.09.2022
A+
A-

KORUYUCU sağlık hizmetlerinin önemi ve yaygınlaştırılması hedefiyle Çınarcık’ta hayırsever iş adamı Abdulaziz Kaşifoğlu desteğiyle “Harmanlar Aile Sağlık Merkezi” faaliyete başladı.

Düzenlenen açılış törenine Yalova Valisi Muammer Erol, İl Sağlık Müdür Dr. Emrah Eray, Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Omran TRK şirket Yönetim Kurulu Başkanı Abdulaziz Kaşifoğlu, Omran Trk Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi ve NEMA Derneği Başkanı Hamd Alali, Çınarcık ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

VALİ EROL:’ÇINARCIK HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN’

Yalova’ya sundukları hizmet, yatırım ve desteklerinden dolayı OMRAN TRK şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Abdulaziz Kaşifoğlu ile şirket Yönetim Kurulu Üyesi ve NEMA Dernek Başkanı Hamd Alali’ye teşekkür eden Yalova Valisi Muammer Erol,’ Bugün çok önemli bir hizmet noktasının açılışını hep beraber sağlamaktayız. İlimize yatırımı olan OMRAN TRK firması ve yönetimine teşekkür ederim.’ dedi.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ERAY:’VATANDAŞLARIMIZA DAHA KALİTELİ HİZMET SUNULACAK’

Harmanlar Aile Sağlık Merkezinin kiralanma sürecinde Omran TRK şirketi ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokolde binanın iç kısım tadilatı yapıldığını belirten İl Sağlık Müdürü Dr. Eray,’ Çınarcık ilçemizde ikinci bir aile sağlık merkezine kavuştuk. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunulacak olmasından gurur duyuyoruz. ‘ dedi.

BAŞKAN SOYER’DEN, OMRAN TRK ŞİRKETİNE TEŞEKKÜR

OMRAN TRK firmasının özellikle Çınarcık’a ciddi yatırımları olduğunu ifade eden Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ise,’ Aile Sağlığı merkezi ve Aile Hekimliği Birimlerinin açılması hususunda önemli bir adım atıldı. Vatandaşlarımızın sağlıklarının korunması noktasında Harmanlar Aile Sağlık Merkezi ilçemizde faaliyete başladı. Bu noktada binanın tüm işlerinin yapımı ile birebir ilgilenen Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Abdulaziz Kaşifoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi – NEMA Dernek Başkanı Hamd Alali’ye teşekkür ediyoruz.’ İfadelerine yer verdi.

İŞ ADAMI KAŞİFOĞLU:  ‘İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN’

HARMANLAR Aile Sağlık Merkezinin Çınarcık İlçesine hayırlı olması temennisinde bulunan Omran TRK şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Abdulaziz Kaşifoğlu,’ Şirketimiz ile Yalova İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile inşaat işlerini tamamlaıp, aile sağlık merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. Bizleri bu özel günümüzde yalnız bırakmayan Yalova Valisi Muammer Erol’a, İl Sağlık Müdürü Dr. Erhan Eray’a, Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak’a, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’e, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş’a, Çınarcık İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhsin Abbasioğlu’na, Çınarcık Emniyet Müdürü Eyüp Mol’a, AK Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay’a, OMRAN TRK şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Nema Derneği Başkanı Hamd Alali’ye teşekkür ediyorum. Marmara’mızın incesi Çınarcık’a hayırlı olsun. Yalova’mıza desteğimiz sürecek.’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.