HAZIR OL BAL LİGİ.. ‘GELİYORUZ’

HAZIR OL BAL LİGİ.. ‘GELİYORUZ’
Yayınlama: 17.05.2023
A+
A-

YALOVA’yı Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil edecek olan Yalova Yeşilova Spor Kulübü, transfer sezonuna da güçlü giriş yaptı. Birbirinden önemli isimleri kulübe katmaya devam eden Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç, yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligini sallayacaklarını ifade etti.

Hedeflerine adım adım ilerlediklerini, bu doğrultuda nokta atışı transfer yaptıklarını belirten Yalova Yeşilova Spor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,’ Taraftarımızın desteği ile Süper Amatör Liginde şampiyon olduk. Play out maçını kazanarak Bölgesel Amatör Liginde yer almaya hak kazandık. Gene taraftarımızın da desteği ile Bölgesel Amatör Ligi’nde şampiyon olacağız.’ dedi.

Yalova’yı, Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil edecek olmanın gurur verici olduğunu, tüm Yalova halkını maçlara muhakkak davet edeceklerini belirten Başkan Oruç,’ Şimdi kulübümüze sahip çıkma, destek olma zamanıdır. İlimizi bu denli önemli bir ligde temsil edeceğiz. Bizim hedefimiz güzel Yalova’mızın adını daha üst liglerde duyurabilmektir. Bu doğrultuda transferlerimizi yönetim ve teknik kadromuzla birlikte nokta atışı olarak yapıyoruz. Şimdi Yalova Yeşilova Spor ’da bir olma, birlik olma zamanıdır.’ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.