HERSEK SAHİLİ’NDE GENÇLİK FESTİVALİ COŞKUSU

HERSEK SAHİLİ’NDE GENÇLİK FESTİVALİ COŞKUSU
Yayınlama: 20.05.2023
A+
A-

11Altınova Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Festivali, Altınova Hersek Sahil Plajında büyük bir coşkuyla başladı.

Altınova Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Festivali, Osmangazi Köprünün bir ayağının bulunduğu Hersek Sahili’nde başladı.

Doğal Ürünler Satış Çarşısı ilgi odağı

Altınova Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Festivali, büyük bir coşkuyla başladı. Altınova Belediyesi tarafından ilçedeki kadınlara yönelik kurduğu Yöresel Ve Doğal Ürünler Satış Çarşısı, etkinliklere katılan vatandaşların ilgi odağı oldu.

Unutulmaz bir gece

19 Mayıs Gençlik Festivali Etkinliklerinin ilk gününde Hersek Sahilinde müzik dünyasının ünlü ve sevilen sesleri Mustafa Özdemir ve Ece Mumay Konserleri gerçekleştirildi. Sanatçıların söylediği birbirinden güzel parçalarla vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadı.

Sanatçılara Doğa Pasaportu

Mustafa Özdemir ve Ece Mumay’a Doğa pasaportu veren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, doğaya ve hayvanlara yönelik başlatılan çalışmaya vurgu yaptılar. Doğa Ve Hayvanları Koruma Gönüllüleri Sözleşmesini de içeren Türkiye’nin ilk Doğa Pasaportunu alan ünlü sanatçılar ise böyle bir uygulama başlatmasından dolayı Başkan Oral ve ekibini kutladılar.

“Birlik ve beraberlik içinde”

Gecede kısa bir konuşma yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Birlik ve bütünlük içinde hareket edilmesi durumunda ülkemiz için aşılamayacak engel yoktur. Gençlik, ulusların geleceğidir. Gençlerine değer veren, onları en iyi biçimde yetiştirerek, kişilikli ve özgüvenli kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan uluslar, geleceğe de güvenle bakabilirler” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.