İNCE:‘YALOVA ÇOK ÖZEL BİL İL’

İNCE:‘YALOVA ÇOK ÖZEL BİL İL’
Yayınlama: 04.12.2022
A+
A-

MEMLEKET Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Gazete Akkent Genel Yayın Yönetmeni Emre Can Kazmalı’ya özel açıklamalarda bulundu. Genel Başkan İnce,’ Türkiye’nin her ilini, her ilçesini karış karış gezmeye başladık. Bizim derdimiz Memleket’ dedi.

‘YALOVA ÇOK ÖZEL BİL İL’

Yalova’nın çok özel bir il olduğunu, Yalova’lı olmaktan gurur duyduğunu söyleyen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce,’ Ben Yalova’nın Elmalık köyünde doğdum, büyüdüm. Her zaman sık sık ilimizi ziyaret ediyor. Partililerimizle, gençlerimizle, arkadaşlarımızla sık sık bir araya geliyorum. Sık sık insanların, özellikle genç kesimin fikirlerini, gelecekten beklentilerini ve nasıl bir Türkiye’de yaşmak istediklerini soruyorum. Gençlerimizin taleplerine karşılık verecek bir parti artık ülkemizde var. Adı Memleket Partisi’ dedi.

‘HALKI KANDIRIYORLAR’

Ülkede değişikliğin artık kaçınılmaz olduğunu da ifade eden İnce,’ Ülkemizin ekonomik sonuçları ortadadır. O gün düzelteceğiz, bugün düzelteceğiz, 2023’te düzelteceğiz diyerek halkı kandırıyorlar. Biz açık ve net bir partiyiz. Parti politikalarımız, izlediğimiz yol ve çizgimiz bellidir. Bizim derdimiz memleketimizdir, bizim derdimiz geleceğimizdir.’ dedi.

‘MASA BAŞI OTURAN SİYASETÇİLERDEN DEĞİLİZ’

SEÇİM çalışmalarına çok uzun zaman önce başladıklarını söyleyen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce,’ Memleket partimizi kurduğumuz an itibarıyla seçim çalışmalarımıza başladık. Bizler masa başında oturan, vakit geçiren bir parti değiliz. Her neferimiz, her partili arkadaşlarımız sürekli sahada ve halkımızın yanındadır.’ dedi.

‘6’LI MASA ERDOĞAN’A ÇALIŞIYOR’

Geçtiğimiz dönemlerde 6’lı masayı eleştiren İnce, Gazeteci Emre Can Kazmalı’ya da 6’lı masa ile ilgili düşüncelerinin değişmediğini belirterek,’ Bunlar tam bir Recep Tayyip Erdoğan hayranıdır. Yaptıkları her işle ve açıklamaları ile Erdoğan’a çalışmaktadırlar. Böyle ülke mi yönetilir? Bunların yaptığı tek şey şu demektir. Bizi ciddiye almayın, seçmeyin ve Erdoğan ile devam edin. Ama kimse merak etmesin ülkemizde her kesimi ve herkesi birleştirecek bir Memleket Partisi var. Her vatandaşımızın oyuna talibiz.’ diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Yalova Çizgi YouTube Kanalına Abone Olun