İYİ PARTİ’DE İSTİFALARIN DEVAMI GELİR Mİ?

İYİ PARTİ’DE İSTİFALARIN DEVAMI GELİR Mİ?
Yayınlama: 31.05.2023
A+
A-

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimleri sonrası beklediği başarıyı yakalayamayan partilerde istifalar başladı. İYİ Parti Yalova teşkilatlarında seçim sonrası görevi bırakma ve istifa furyası devam ederken, son olarak İYİ Parti Altınova İlçe Başkanı Murat Çakır’da istifa ettiğini açıkladı.

 

Çakır, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda ise şöyle.

Çakır,’ Değerli dostlarım;

2 yıldır görev yapmış olduğum Altınova iyiparti yönetim kurulu üyeliğinden ve ilçe başkanlığı görevindem iyiparti üyeliğimden istifa etmiş bulunmaktayım. Bu zaman zarfında elimizden geldiğince doğru bildiğimiz yolda gecemizi gündüzümü bir edip  Ülkemizin geleceği çocuklarımızın yarınları için mücadelemizi sürdürdük. Tüm bize gönül veren herzaman yanımızda desteklerini esirgemeyen başta ailem olmak üzere tüm emegi geçen dostlarımıza teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.. Biz hep açık konuştuk gökyüzünden maviydi sözlerimiz.

Bildiğiniz üzere meyve veren ağaç taşlanır. Bu dönemde zaman zaman en yakın dost bildiğimiz kişiler tarafından iftiralara maruz kaldık, vatan haini olduk terörist olduk, fakat bizler ne bu çirkin iftiralara boyun eğdik onurumuzla gururumuzla dik durduk hiç bir makam ve mevki

Bizim iman ve vatan sevgimizin önüne geçemedi İnandığımız yoldan asla vazgeçmedik.

Buna rağmen umudunuzu yitirmeyin hala umut var Ülkemiz için her şeyin hayırlısı olsun.’

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.