KAYMAKAM ÖZYİĞİT, DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM ÖZYİĞİT, DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ
Yayınlama: 23.02.2023
A+
A-

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova’ya gelen depremzede vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve 11 ilimizi etkileyen asrın felaketi nedeniyle Altınova ilçesine gelen depremzedelerimize ziyarette bulunularak, devletin her zaman yanlarında olduğu ve bugünleri hep birlikte el ele aşacağımız dile getirildi.

“Canımız yandı”

Altınova Kaymakamı Özyiğit, “Asrın felaketinde yalnızca 11 ilimiz değil, tüm millet olarak bu hüznü yaşadık, canımız yandı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tüm milletimiz teyakkuz halinde olup, yaraların sarılması ve ivedi olarak gerekli sürecin hızlandırılması için herkes elinden gelenin fazlasını yapmak için uğraşmaktadır” dedi.

“Devletimize zeval gelmesin”

Depremzede aileler de yapılan ziyaretten memnun olduklarını, Altınova ilçesine geldiklerinde yetkili kurumların ilgiyle ve samimiyetle yaklaştıklarını, Altınova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına gelerek kayıt işlemlerinin hızlıca yürütüldüğü ve düzenli yapılan hal hatır sorma aramalarından da memnuniyetlerini dile getirdiler.

Depremzede vatandaşlar, “Devletimize zeval gelmesin. Milletimizin gönderdiği destekler hızlıca bizlere ulaştırıldı. Rabbim bin kere razı olsun desteklerini sunanlardan” diye konuştular.

Ziyaretlere İlçe Emniyet Müdürü Halis Kürşat Seçer ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ufuk Kocatepe de eşlik ettiler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.