“KURU GIDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ”

“KURU GIDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ”
Yayınlama: 14.02.2023
A+
A-

“Kuru gıda yardımlarınızı bekliyoruz”

Merkez üstü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizi etkileyen depremin ardından bölge için başlatılan yardım kampanyası Altınova’da devam ediyor.

Altınova Belediyesi kısa bir aranın ardından hafta sonu yeniden başlattığı kuru gıda yardım kampanyasına vatandaşların desteği devam ediyor.

9 tır gönderildi

Depremin olduğu günden itibaren vatandaşların büyük destekleriyle bölgeye 9 tır dolusu insani yardım, araç-gereç ve personel gönderen Altınova Belediyesi personeli, depremzedeler için var gücüyle çalışmalara devam ediyor. Deprem bölgesine gönderilmek üzere yardım çağrısını yineleyen Altınova Belediyesi, vatandaşlardan kuru gıda kabullerini belediye hizmet binasında devam ediyor.

Oral: Yardımlarınızı bekliyoruz

Depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için millet olarak seferber olunduğunu söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Tüm dualarımız, tüm kalbimiz ve desteklerimizle deprem bölgesindeki insanlarımızın yanınızdayız. Devletimiz ve aziz milletimizle bu felaketi de yine birlikte atlatacağız. Bir kez daha hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Deprem bölgesi için yardımlaşma çağrımızı yineliyoruz ve sizlerin yardımlarını bekliyoruz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.