MÜSİAD’A ‘OMRAN TRK’ DAMGASI!.. İŞ ADAMI KAŞİFOĞLU’NDAN ‘CENNET ÇINARCIK’ MÜJDESİ

MÜSİAD’A ‘OMRAN TRK’ DAMGASI!.. İŞ ADAMI KAŞİFOĞLU’NDAN ‘CENNET ÇINARCIK’ MÜJDESİ
Yayınlama: 22.06.2023
A+
A-

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yalova Şubesi’nin 1. Olağan Genel Kuruluna Omran TRK firmasının standı damga vurdu. Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Abdulaziz Kaşifroğlu, Cennet Yalova projesinin bitmesiyle, ‘Cennet Çınarcık’ isimli projenin hayata geçeceğinin müjdesini paylaştı.

Deneyimli ekibi ve güçlü kadrosu ile MÜSİAD Yalova Şubesi 1. Olağan Genel Kurulunda açılan Omran TRK firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Abdulaziz Kaşifoğlu, Omran TRK PR ve İnsan Kaynakları Müdürü Tuba Aydoğan ve Satış Müdürü Emre Saltık gelen konuklara Çınarcık’ta bulunan ve yapımı biten Cennet Yalova projesi ile yeni başlayacak olan Cennet Çınarcık projesinin tanıtımını yaptılar.

 

İŞ ADAMI KAŞİFOĞLU:’ STANDIMIZI ZİYARET EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ’

Yalova Valisi Muammer Erol ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutak’a yeni başlayacak olan ‘Cennet Çınarcık’ projesi ile ilgili bilgi aktaran Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Kaşifoğlu,’ MÜSİAD Yalova 1. Olağan Genel Kurulumuzda şirketimiz standını ziyaret eden Değerli Valimiz ve Belediye Başkanımıza yeni başlayacağımız Cennet Çınarcık projemizin detaylarını aktardık. Firmamız standını ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Şimdiden, yeni başlayacağımız Cennet Çınarcık projemiz, ilimize ve Çınarcık ilçemize 2. Projemiz hayırlı olsun.’ dedi.

6L3A9548

VALİ EROL VE BAŞKAN TUTUK, OMRAN TRK’I TEBRİK ETTİ

OMRAN TRK firmasının Yalova’ya kattığı güzelliklere şahit olduklarını belirten Yalova Valisi Muammer Erol ve Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk,’ Cennet Yalova projesi sonrası Cennet Çınarcık projesi ile bölgenin çehresi değişmeye devam edecek. Çıktıkları yolda Omran TRK Yönetim Kurulu Abdulaziz Kaşifoğlu’na ve ekibine başarılar dilerim.’ ifadelerine yer verdiler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.