NİKAH ŞAHİTLERİ BAŞKAN TUTUK OLDU

NİKAH ŞAHİTLERİ BAŞKAN TUTUK OLDU
Yayınlama: 03.09.2023
A+
A-

55a884b2 d066 466f a325 afaf2842eaa8Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın oğlu Sefa Hilmi Aktaş, Bedriye Taç ile dünya evine girdi. Mutlu çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmazken, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ise genç çiftin nikah şahitleri arasında yer aldı.

Sefa Hilmi Aktaş ve Bedriye Taç çiftinin düğünü Bursa Gökmen Uzay ve Havacılık Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Genç çiftin düğün törenine Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Genel Başkan Vekili ve Bursa Milletvekili Efkan Âlâ,  Aydın Valisi Yakup Canbolat, Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, Eski Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, İş insanı Hüseyin Özdilek, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Kocaeli Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Eski Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birçok siyasi isim, bürokrat ve iş insanı katıldı.
Genç çiftin nikâhını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş kıyarken birçok siyasi isim ve bürokrat şahitliğini yaptı. Genç çiftin şahitliğini yapan isimlerin arasında Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk da yer aldı. Geceye özel davetli olarak eşi Gökşen Tutuk ile katılan Başkan Mustafa Tutuk, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Geceye davetli olan belediye başkanları ile aynı masada yer alan Tutuk çifti, burada Türkiye Belediyeler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile de bir süre sohbet etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.