ORAL: ‘RAMAZAN’I FIRSATA DÖNÜŞTÜRELİM’

ORAL: ‘RAMAZAN’I FIRSATA DÖNÜŞTÜRELİM’
Yayınlama: 22.03.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, İslam Âlemi’nin Ramazan ayını kutladı.

Başkan Oral, “Ramazan ayı; insanları birbirine yaklaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan mübarek bir aydır” dedi.

“İnsanları birbirine yaklaştırır”

Ramazan Ayında, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin sergilendiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ramazan-ı Şerif’i milletçe idrak edeceğiz. Tüm İslam Âlemi’nim ve bütün vatandaşlarımızın güzel bir Ramazan yaşamasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tüm önlemler alındı

Başkan Oral, “Altınova Belediyesi olarak, vatandaşların Ramazan Ayı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmesi için belediye birimleri olarak tüm tedbirleri aldık. Toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların arttığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği mübarek Ramazan ayını millet olarak karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan-ı Şerif ayının tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de birlik ve dayanışma duyguları içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesi dilerim” diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.