ORAL: SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ

ORAL: SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ
Yayınlama: 04.07.2023
A+
A-

Altınova Belediyespor Güreş Takımı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta çeşitli illerde yapılan müsabakalarda dereceye giren güreşçiler, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti. Güreşçileri kutlayan Başkan Oral, başarılarının devamını diledi.

Ziyarette çalışmalar hakkında bilgi veren Altınova Belediyespor Güreş Antrenörleri Kaan Kaya ve Burak Kaya, Hedeflerinin tüm müsabakalarda kürsü yapmak olduğunu söylediler.

“Spor seferberliği meyvelerini veriyor”

Derece yapan sporcuları kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması, sağlıklı, dinç ve bilinçli bir yaşam sürmeleri için 19 yıl önce başlattığımız spor seferberliği meyvelerini veriyor. Sporun birçok branşında Altınovalı çocuklarımız, gençlerimiz ulusal ve uluslararası başarılara imza atıyor, ilçemizi Milli Takımlarımızda temsil ediyor. Bu bizim için büyük gurur.

“Burs veriyoruz”

Altınova Belediyesi olarak, sporcularımızın her zaman yanındayız. Meclis kararımız ile ulusal ve uluslararası derece yapan tüm sporcularımıza burs veriyoruz. Tüm sporcularımızı, ailelerini ve hocalarımızı yürekten kutluyorum” diye konuştu.

Ziyarette; Altınova Belediyespor Güreş Koordinatörü mutafa Bayram, Hersek Güreşleri 2024 Ağası Erkan Uysan, Karamürselli Cazgır Sabahattin Erdoğan ve İsmail Kaya da hazır bulundu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.