ORAL: ZABITAMIZ, 7/24 GÖREV BAŞINDA

ORAL: ZABITAMIZ, 7/24 GÖREV BAŞINDA
Yayınlama: 05.09.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 4 Eylül 1826 yılında kurulan Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 197. Yıl dönümünü kutladı.

Zabıta Haftasını kutlayan Başkan Oral, “Tüm zabıta müdürlerimizin, amirlerimizin ve memurlarımızın haftası kutlu olsun” dedi.

Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği Personeliyle bir araya gelen Başkan Oral, “Hizmet kalitesi ve sürdürülebilirliği noktasındaki rolleri, hemşerilerimiz ve esnaflarımızla belediyemiz arasında köprü görevi gören Zabıta Amirliğimizin değerli çalışanlarının haftasını kutluyorum” diye konuştu.

Kutsal görev

Zabıtaların çok zor bir görevi olduğunu ancak zorlukların duyulan güven sayesinde aşılacağını belirten Başkan Oral, “Bizler için önemli olan, kentin ve hemşerilerimizin huzurunu sağlamaktır. İlçemizin daha huzurlu, güvenli ve sağlıklı olması için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Özverili çalışma

Kurallara uymayanlara ceza yazmak zorunda kalındığını vurgulayan Başkan Oral, “Kurallara uymayanlar için kesilen cezalar; kişiyle değil, kentin huzuruyla ilgilidir. Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği, ilçemiz ve vatandaşlarımız için özveriyle görevlerini yerine getirmekte, 7 gün 24 saat çalışmaya devam etmektedir. Özverili çalışmaları için zabıta Amirimize ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.