ORAL:ESNAFIMIZLA HER AN İÇ İÇEYİZ

ORAL:ESNAFIMIZLA HER AN İÇ İÇEYİZ
Yayınlama: 15.06.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki esnaflarla kahvaltıda bir araya gelmeye devam ediyor. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, sabah kahvaltısını Celal Acar’ın ev sahipliğinde Esnaf Çayevi’nde esnafla birlikte yaptı. Başkan Oral, “Güne, sıcacık bir esnaf çayı ve sohbeti ile başlamanın keyfi bambaşka. Tüm çalışanlarımıza bol kazançlı hayırlı günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Çalışmaları ele alıyoruz”

İlçedeki esnafları bir araya gelmeye devam eden Başkan Oral, yapılan çalışmaları anlatarak, görüş alışverişinde bulunuyor.

Düzenli olarak esnafları ziyaret ederek, kahvaltıları birlikte yapmaya çalıştıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Esnaflarımızla karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuyor, sıkıntıları ve çalışmaları ele alıyoruz. Bu etkinliğimiz her iki taraf açısından da oldukça yararlı geçiyor. Bu çerçevede de esnafımızla bir araya geliyoruz. Toplumumuzun her kesimin görüşleri bizim için büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızla sohbet edip, dilek ve şikâyetlerini dinlemeye devam edeceğiz. İlçemiz için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.