ORAL:’HAVA KUVVETLERİMİZİN 112. YILI KUTLU OLSUN’

ORAL:’HAVA KUVVETLERİMİZİN 112. YILI KUTLU OLSUN’
Yayınlama: 31.05.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Türk Hava Kuvvetlerimizin 112. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Başkan Oral yayınladığı mesajda, “Türk Hava Kuvvetlerimizin 112. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, tüm şehit ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle yâd ediyoruz” dedi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Türk Hava Kuvvetlerimizin 112. kuruluş yıl dönümünü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Oral mesajında şunları söyledi: “1911’den bugüne kadar sınırlarımızın içinde ve ötesinde yüreğinde güçlü bir vatan sevgisi ve bağlılıkla görev yapan, her daim göklerdeki onu ve iftihar kaynağımız olan Türk Hava Kuvvetleri’nin kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

Dünyanın sayılı güçlerinden olan Hava Kuvvetlerimiz, içeride ve dışarıda bugüne kadar aldığı bütün görevleri başarıyla yerine getirmiş, övüncümüz olmuştur. Onlar; göklerimizi güvende tutan, gözlerimizi ufukların ötesine taşıyan, hudutsuz gökyüzündeki kanatlarımızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle hava şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, kahraman gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Askeri havacılığımızın bütün dünyada saygınlıkla anılmasında emeği geçen her bir ferdi kutluyor, Hava Kuvvetlerimizin 112. yılını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.