ÖZYİĞİT, ALTINOVA’YA 50 YATAKLI HASTANE MÜJDESİNİ VERDİ

ÖZYİĞİT, ALTINOVA’YA 50 YATAKLI HASTANE MÜJDESİNİ VERDİ
Yayınlama: 09.03.2024
A+
A-

AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit düzenlediği basın toplantısında projelerini anlattı. Burada iddialı konuşan Özyiğit, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı da dahil ben Marmara’nın en başarılı belediye başkanı olacağım” dedi.

Özyiğit, Altınova’ya 50 yataklı hastanenin müjdesini de verdi

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit basın mensupları ile Altınova ilçesinde bir araya geldi. Burada Altın Şehir İçin 20 Altın Proje başlığı ile üretilen projeleri hakkında basın mensuplarını bilgilendiren Özyiğit, Marmara Bölgesinin en başarılı belediye başkanı olma hedefinden bahsetti. Özyiğit, “Altınova’ya bir hizmete aday oldum. Ben ilçeyi de sorunları da, talepleri de ve en önemlisi de çözümleri biliyorum. Bu hizmet için kendimizi yetiştirdiğimize inanıyorum. Ben devletteki bu tecrübemi Altınova için kullanacağım. Benim hedefim Marmara Bölgesi’nin en iyi belediye başkanı olacağım. Bizim adaylık sürecimiz içerisinde projelerimizi de açıkladık. Ben Altınova’da 5 yıl Kaymakamlık yaptım. Dolayısıyla da ilçemizi tanıyorum. Sorunları biliyorum. Yaptığımız yapacağımız her şey bu sorunların ortadan kaldırılmasına yönelik. Projelerimizle bu sorunları çözeceğiz. Projelerimiz dışında da çalışmalarımız var. Bu projeleri de açıklayacağız. Ama bunları belediye başkanlığımız sürecinde açıklayacağım. İlçemiz için 20 projemiz var.” dedi.

“50 yataklı hastane müjdesi”

AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit uzun yıllardır ilçede yapılması beklenen hastane için de müjdeyi yine düzenlediği bu basın toplantısında medya mensupları ile paylaştı. Özyiğit, “İlçemizde bu projeler nasıl yapılacak diye soranlar da oluyor. Sağlık Bakanlığı ile görüştük. Altınova’da ki sağlıklı ilgili sıkıntıların ortadan kaldırılması için ilçeye 50 yataklı bir devlet hastanesi sözü aldık. Yani biz devletin gücünü de arkamıza alacak ve yerel yönetimin gücü ile birleştirerek ilçemize hizmet üreteceğiz.  Yıllardır konuşulup hayata geçirilemeyen bu hizmeti ilçemize kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. AK Parti demek hizmet demek. 5 yılda daha birçok proje hayata geçecek. “ dedi.

“Bize duyulan güvene layık olacağız”

Kendisini aday gösteren Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’a ve parti teşkilatına layık olacağının da altını çizen Özyiğit, “Ben özellikle sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere Yalova Milletvekillerimiz Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’a çok teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırdılar. Adaylığımıza da vesile oldular. İl Başkanımız ve İlçe başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Bizlere bu görev verilirken hepsi destek verdi. Biz de bize verilen bu göreve onların güvenine layık olmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız.” şeklinde konuştu.

“Onun anketinde de biz öndeyiz”

İlçede 2 anket çalışması yaptırdıklarını ve her 2 anket çalışmasında da önde çıktıklarını dile getiren Özyiğit CHP’li rakibinin anket çalışmasında da kendisinin önde çıktığını bildiğini ifade etti. Özyiğit, “Biz 2 anket yaptırdık 2 ankette de yüksek oranda öndeyiz. Ben 2-3 puan öndeyiz der ve anketi yapan firmanın ismini vermezseniz olmaz. Hayali rakamlarla bu iş yürümez. Onun yaptırdığı ankette de biz öndeyiz. Ama bunu söyleyemez. “ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.