‘PROJELERİ BİR BİR HAYATA GEÇİRECEĞİZ’

‘PROJELERİ BİR BİR HAYATA GEÇİRECEĞİZ’
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Tersaneleri Yan sanayi esnafını ziyaret etti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Tersaneleri Yan sanayi esnafını ziyaret ederek, 28 Mayıs seçimleri için Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler. “85 milyon kazanacak”

Ziyaretlerde konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “AK Parti; talimatı, yalnız milletinden alan ve milletimizin huzur ve mutluluğu için gece gündüz demeden canla başla çalışan kadrolara sahip. 28 Mayıs’tan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimize söz verdiğimiz her bir projeyi bir bir hayata geçireceğiz. Cumhurbaşkanımız Erdoğan kazanırsa, kimse kaybetmeyecek. Ülkemiz kazanacak, 85 milyon milletimiz kazanacak, geleceğimizin teminatı gençlerimiz, kadınlarımız kazanacak” ifadelerini kullandı.

“Güçlü bir destek istiyoruz”

AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer de, “14 Mayıs’ta sergilediğimiz iradeyi, bu sefer çok daha güçlü bir şekilde, 28 Mayıs’ta sandığa yansıtmamız gerekiyor. Rehavete asla kapılmayacağız. Sandıklara sıkı sıkıya sahip çıkacağız. Altınova’mıza, Yalova’mıza, Türkiye’mize kazandırdığımız hizmetlerin devamı için tüm vatandaşlarımızdan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek istiyoruz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.