ŞABAN ERTAN SAHALARA GERİ DÖNDÜ

ŞABAN ERTAN SAHALARA GERİ DÖNDÜ
Yayınlama: 27.02.2023
A+
A-

Türkiye belediye başkanları birliği tarafından Yalova ili belediye başkanları birliği temsilciliğine atanan Taşköprü eski belediye başkanı Şaban Ertan gazetemizi ziyaret ederek Türkiye belediye başkanları birliği hakkında bilgi verdi

Şaban Ertan yaptığı açıklamada;
“Birliğimiz Türkiye belediye başkanlığı görevini yürüten ve geçmişte bu görevi yapmış olan parti ayrımı yapmaksızın tüm belediye başkanlarının özlük haklarını TBMM’DE savunmak ve Türkiye görev yapan ve geçmişte görev yapmış bütün belediye başkanlarını haklarını savunmak istek ve taleplerini yetkili mercilere iletmektir.

Yalova ilimizde birliğimiz görevi bütün belediye başkanı ve geçmişte belediye başkanlığı görevini yürüten bütün arkadaşlarımızla WhatsApp gurubu kurarak başkanlarımızın sevinçli ve üzüntülü günlerinde yanında olmayı hedefliyoruz.

Hedeflerimiz doğrultusunda Halen görev yapan ve ileride görev alacak belediye başkanları arkadaşlarımıza tecrübelerimizi aktarmak. Ayrıca Yalova’da sivil toplum kuruluşu olarak Yalovada başta sayın Valimiz milletvekillerimiz bütün partilerin il ve ilçe başkanlarımız ile sıkı bir diyolog kurarak ATATÜRK’ün “Yalova benim kendimdir” dediği Yalovamız modern çağdaş ve yaşanılabilir bir şehir yapmak olacaktır.

Hepimizin bildiği gibi Ülkemiz ve Yalova ilimiz deprem felaketleri neticesinde bugün olduğu gibi ileriki günlerde de sıkıntılı günler beklemektedir.

Bizleri bekleyen bu zor günlerde tüm belediye başkanlığı yapmış ve bu görevi yürüten belediye başkanlarımızın birliğimize üye olmalarını ve en kısa zamanda yönetim kurulumuzu kurmamızda destek olmanızı rica eder saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.