ŞEN ŞAKRAK BİR GÜN GEÇİRDİLER

ŞEN ŞAKRAK BİR GÜN GEÇİRDİLER
Yayınlama: 22.08.2022
A+
A-

Çocukların doyasıya eğlenebilmeleri için her hafta ücretsiz olarak düzenlenen Yalova Belediyesi’nin ‘Açık Hava Çocuk Şenliği’ bu hafta İsmetpaşa Mahallesi’nde yapıldı. Şenliğe, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’da katıldı.

20 Ağustos Cumartesi günü, 16:00 ila 20:00 saatleri arasında İsmetpaşa Mahallesi’nde gerçekleştirilen şenlikte çocuklar gönüllerince eğlendi. Birbirinden güzel etkinliklerin yer aldığı şenliğe katılan Başkan Vekili Mustafa Tutuk, adeta çocuklarla çocuk oldu. Başkan Vekili Tutuk’a etkinlikte; AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ile Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman da eşlik etti.

Transformers Robot, oyun parkurları, dans show, yüz boyama ve çeşitli yarışmaların yer aldığı şenlikte, Başkan Vekili Tutuk, çocukların yüzlerini boyayıp birlikte yarışmalara katıldı.

Sünnet Şenliği ile Birlikte Yapılacak

Bir sonraki çocuk şenliğinin, Yalova Belediyesi’nin Geleneksel Sünnet Şenliği ile birlikte yapılacağını dile getiren Başkan Vekili Tutuk, “Çocuk şenliğimizi, çocuklarımızın eğlenmeleri, arkadaşları ile birlikte güzel vakit geçirmeleri için düzenliyoruz. Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Onların mutluluğu ile mutlu oluyor, kahkahalarıyla enerjimizi yükseltiyoruz. Gaziosmanpaşa ve İsmetpaşa Mahallemizin ardından şenliğimizi haftaya Bahçelievler Mahallemizde bulunan etkinlik alanında geleneksel sünnet şenliğimiz ile beraber düzenleyeceğiz. Tüm çocuklarımız etkinliğimize davetlidir” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.