MUHTAR ADAY ADAYI TUNÇ:’YAŞANILABİLİR BİR SEYRANTEPE İÇİN..’

MUHTAR ADAY ADAYI TUNÇ:’YAŞANILABİLİR BİR SEYRANTEPE İÇİN..’
Yayınlama: 07.03.2023
A+
A-

GEÇTİĞİMİZ günlerde Yalova Seyrantepe Mahalle muhtarlığına aday adaylığını açıklayan, Yalova’nın tanınan isimlerinden Bayram Tunç, Seyrantepe Mahallesine yapacakları proje ve hizmetleri anlattı.

‘MAHALLE HALKIMIZIN DESTEĞİ İLE..’

SEYRANTEPE mahallesinin Yalova’nın en önemli ve gözde mahallelerinden birisinin olduğunu ifaden eden Muhtar Aday Adayı Tunç,’ Seyrantepe Mahallemiz Yalova’mızın en önemli ve güzide mahallelerindendir. Mahallemizi daha fazla geliştirmek, mahallemizin hak ettiği değeri ve hizmeti daha fazla görmesi adına Seyrantepe Mahalle Muhtarlığına aday adaylığımı açıkladım. İnandığımız bu yolda, emin adımlarla ilerleyeceğiz. Seyrantepe mahalle halkımızın da desteği ile gülen taraf olacağız.’ dedi.

‘ÇOCUKLARIMIZA VE GENÇLERİMİZE YAŞANILABİLİR BİR MAHALLE BIRAKMAK İSTİYORUZ’

Kendisinin bir Yalova sevdalısı olduğunu, Seyrantepe mahallesinin ise ilin kalbi olduğunu belirten Seyrantepe Mahallesi Muhtar Aday Adayı Bayram Tunç,’ Yalova’da doğduk, büyüdük ve yaşıyoruz. Temennimiz çocuklarımıza ve gençlerimize daha yaşanılabilir bir Seyrantepe bırakmaktır.’ dedi.

SAĞLIK OCAĞI VE MEZARLIK ÖNEMLİ EKSİKLİKLERİMİZ

Seyrantepe Mahallesinin eksikliklerini kısa sürede giderebileceğini belirten Muhtar Aday Adayı Bayram Tunç,’ Mahallemizin eksikliklerini biliyoruz. Hizmet noktasında kendimize güveniyoruz. Mahallemizin ivedilikli çözülmesi gereken en büyük sorunu Sağlık Ocağı eksiğimizdir. Bununla birlikte gene en büyük sorunlarımızdan birisi mahallemizde mezarlık olmamasıdır.’ dedi.

 ‘MAHALLE HALKIMIZDAN ARAMA KURTARMA EKİBİ OLUŞTURMAK İSTİYORUZ’

TÜRKİYE’nin bir deprem ülkesi olduğunu ve Yalova’nın da deprem bölgelerinde yer aldığını belirten Tunç,’ Kahramanmaraş ve çevre illerde yaşanan deprem ve kayıplarımız hepimizi üzdü. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza ise şifalar dileriz. Deprem bizlere bir gerçeği, bir kere daha öğretti. Seyrantepe mahallemize de toplumun deprem hususunda bilinçlenmesi adına eğitimler aldırmak istiyoruz. Mahallemiz vatandaşlarından oluşan ilk müdahaleler için ekipman ve arama-kurtarma ekibi oluşturmak en büyük hedeflerimden birisidir. Bu konu ile ilgili Yalova MAG-DER derneği ile muhakkak iletişimde olacağız.’ dedi.

SEYRANTEPE’Yİ GELİŞTİRECEĞİZ

SEYRANTEPE mahallesinde park ve bahçe eksikliklerinin de bulunduğunu söyleyen Seyrantepe Mahalle Muhtarı Bayram Tunç,’ Çocuklarımız ve mahalle halkımızın kullanabileceği, piknik yapabileceği bir alan yapmak istiyoruz. Yalova Belediyesi, Yalova Valiliği, kamu kurum ve kuruluşları ile ikili ilişkilerimizi kullanarak Seyrantepe mahallemizi daha da geliştireceğiz.’ İfadelerine yer verdi.

BAYRAM TUNÇ KİMDİR?

Yalova doğumluyum. İlimizin öncü turizm sektöründe 25 sene hizmet verdim.  Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.