SEZAİ KARAKOÇ VE GENÇLİK PANELİ DÜZENLENDİ

SEZAİ KARAKOÇ VE GENÇLİK PANELİ DÜZENLENDİ
Yayınlama: 08.05.2023
A+
A-

Altınova Anadolu Lisesi, Sezai Karakoç ve Gençlik “Diriliş Neslinin Yolculuğu” Paneli düzenlendi.

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün öncülüğünde Altınova Anadolu Lisesi tarafından Sezai Karakoç ve Gençlik “Diriliş Neslinin Yolculuğu” Paneli düzenlendi.

Geniş katılım

Altınova Belediyesi Konferans ve Düğün Salonunda gerçekleştirilen panele; Yalova Valisi Muammer Erol, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ve davetliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Panel ve sergi büyük beğeni topladı

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Şaban Sağlık, Prof. Dr. Dursun Ali Tökel, Doç. Dr. Muhammet Sani Adıgüzel, Dr. Öğr. Üyesi Şaban Çobanoğlu’nun “Sezai Karakoç ve Gençlik” temasını çeşitli yönleriyle ele aldıkları panele öğrencilerin ilgisi gözlerden kaçmadı.

Öte yandan, Altınova Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış oldukları “Sezai Karakoç ve Gençlik” Sergisi de katılımcıların yoğun ilgisini gördü.

Ödüller verildi

Programda, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Altınova Anadolu Lisesi tarafından il genelinde ortaöğretim kurumları arasında düzenlenen “Sezai Karakoç ve Gençlik” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri de verildi.

Yarışmada birinciliği Yalova Sabri Ekşinozlugil Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Mücahit Kaya, ikinciliği Şehit Muhammed İslam Altuğ Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Esmanur Erken ve üçüncülüğü Altınova Anadolu Lisesi öğrencisi Melisa Biçeroğlu kazandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.