‘ŞİMŞEK’ İSMİ ÖN PLANA ÇIKIYOR!

‘ŞİMŞEK’ İSMİ ÖN PLANA ÇIKIYOR!
Yayınlama: 06.03.2023
A+
A-

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ın, milletvekili aday adaylığı için istifası sonrası Yalova halkının gözleri AK Partinin Yalova İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek’e döndü.

Yalova halkının kısa sürede kalbini kazanan, teşkilat mensupları ve vatandaşlarla kurduğu ikili ilişkiler ile vatandaşın gönlünü kısa sürede kazanan İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek’i Yalova’lı vatandaşlar ‘milletvekili aday adayı’ olarak görmek istiyor.

TAM DESTEK VERİRİZ

Yalova’nın, Ankara’da artık daha sağlam ve emin adımlarla temsil edilmesi gerektiğine inandıklarını söyleyen vatandaşlar,’ Yalova AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar’ın milletvekili aday adaylığı şimdiden kendilerine hayırlı olsun. Bizler Yalova’lı vatandaşlar olarak Muğlim Bağatar isminin yanında milletvekili aday adayı olarak Selihan Dicle Şimşek’i de görmek isteriz.  Bağatar ve Şimşek isimlerine Yalova’lı hemşehrileri olarak tam destek veririz. ‘ ifadelerine yer verdiler.

ÖTE yandan milletvekil aday adayı olan Muğlim Bağatar’dan boşalan AK Parti İl Başkanlık koltuğu için ise İl Başkan Vekili Koray Girgin, İl Teşkilat Başkanı Kutalp Koyunoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü’nün adı geçiyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.