SÜPER AMATÖRDE YENİ LİDER ‘ÇINARCIK BELEDİYE SPOR’

SÜPER AMATÖRDE YENİ LİDER ‘ÇINARCIK BELEDİYE SPOR’
Yayınlama: 04.02.2023
A+
A-

SÜPER Amatör Liginde Yeşilova Spor – Tavşanlı Belediye Spor maçının 2-2 beraberlikle sonuçlanmasının ardından, Çınarcık Belediye Spor, Teşvikiye Belediye Spor’u 3-1 geçerek liderliğe yükseldi.

OMRAN TRK sponsorluğunda Süper Amatör Liginde yarışa devam eden Çınarcık Belediye Spor Kulübü, Yeşilova Spor’un berabere kalmasıyla ligde lider konuma yükseldi.

ÇINARCIK BELEDİYE SPOR LİGDE ‘LİDER’ OLDU

Teşvikiye Spor’a karşı üstün bir maç çıkaran Çınarcık Belediye Spor Kulübü yöneticileri,’ Biz bu yola çıkarken sloganımız ‘Omuz Omuza Şampiyonluğa’ oldu. İnandığımız yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Yeşilova Spor – Tavşanlı Belediye Spor’un berabere kalması, bizimde Teşvikiye Belediye Spor’u yenmemiz ile birlikte liderliğe yükseldik. Avantajımızı sezon sonuna kadar koruyarak, şampiyon olmak istiyoruz. Bu maçı geride bıraktık. Bizlere her zaman destek veren ana sponsorumuz Omran TRK firmasına teşekkür ederiz. Emin ve sağlam adımlarla sezonu bitirerek, taraftarlarımızla birlikte omuz omuza şampiyonluğu göğüsleyeceğiz.’ ifadelerine yer verdiler.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.