TUTUK, “MUHTARLARIMIZLA OMUZ OMUZA ÇALIŞIYORUZ”

TUTUK, “MUHTARLARIMIZLA OMUZ OMUZA ÇALIŞIYORUZ”
Yayınlama: 11.01.2024
A+
A-

1 2Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, devletin gören gözü, işiten kulağı olan yerel yönetimlerin temel taşı muhtarlarla bir araya geldi.

Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir ve beraberindeki muhtarlarla bir araya gelen Başkan Mustafa Tutuk, 14 mahallemize de eşit hizmet götürdüğünü ifade etti. Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahaddin Erbay ve Ahmet Sarıduman da toplantıda yer aldı. Başkan Mustafa Tutuk, toplantı sonunda muhtarların isimlerinin ‘Yalova Kağıdı’na yazılı olduğu tablo hediye etti.

“Muhtarlarımızla İstişare, Belediyemizden Tam Destek”

“Belirli periyotlarda muhtarlarımızla buluşuyoruz” diyen Başkan Tutuk, “2024 yılının bu vesile ile ilk toplantısını da gerçekleştirdik. Biliyoruz ki; onlar bizim mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın sesi. Onlardan gelen talep ve önerileri her zaman dikkate alıyoruz. Destek konusunda her zaman omuz omuza çalışıyoruz. Son 4 yılda yaptığımız çalışmaları da muhtarlarımız zaten yakından takip ediyor. İnşallah 2024 yılında da güzel projeleri, muhtarlarımızla yapacağımız istişareler sonucu belediyemizin desteğiyle hayata geçireceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.