TUTUK’A TAM DESTEK!

TUTUK’A TAM DESTEK!
Yayınlama: 05.08.2023
A+
A-

YEREL seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, Yalova’da aday olmasına kesin gözüyle bakılan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un adı Yalova halkından da olumlu dönüş almaya devam ediyor.

Yalova Belediyesi’ni icra avukatlarından ve borçlarından arındıran, bu süre zarfında da Yalova halkının hizmetini eksik etmeyen, projeleri ile ilde kısa sürede fark yaratan mevcut Belediye Başkanı Mustafa Tutuk her kesime hitap etmeye devam ediyor.

Genç, yaşlı, çoluk çocuk demeden hizmeti kendisine şiar edinmiş birisinin Yalova için bir şans olduğunu ifade eden vatandaşlar,’ Mustafa Tutuk’un göreve gelmesi ile birlikte Yalova Belediyesi icra avukatlarından arındı. Yetmedi borçlar sıfırlandı. Yetmedi, Yalova halkı olarak hizmet görmeye başladık. Yetmedi, ilimizin çehresi değişmeye başladı. Yetmedi, Yalova’mız önceki dönem göremediği projeleri görmeye başladı. Yaklaşan yerel seçimlerde Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’u, Ak Partiden aday olarak görmek istiyoruz. Bizlerden Mustafa Tutuk ismine tam destek gelecektir.’ sözlerine yer verdiler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.